Kozyatağı Kampüsü +90 216 410 18 00 Maltepe Kampüsü +90 216 376 30 30
Yorumunuzu Gönderin
Veli Yorumları

Merhabalar, Artısonsuz kolejine bu sene katıldık, pandemi sürecinde uzaktan eğitimin verimli olmadığını düşünerek okula kayıt yaptırdım. Şu an New Jersey sınıfındayız, öğretmenlerimiz ve okul personellerininin hepsi uyumlu ve ilgili, ödev denetimi muhakkak yapılıyor, her ünite sonunda ünite değerlendirme sınavı yapılıyor, oğlumun sınıf içi uyumu ve akademik değerlendirmesi hakkında düzenli olarak bilgilendiriliyorum. Oğlumun sorumluluk bilinci ve derslere olan ilgisi bu sene bariz bir şekilde arttı. Başta Evin hoca ve tüm okul çalışanlarına ilgi ve alakalarından ötürü teşekkür ederim.
KADİR C. TOPÇU

Başta Okul Müdürü Serhat Bey olmak üzere tüm idarecilerimize, öğretmenlerimize ayrı ayrı çok teşekkür ederiz. Özverili, sevgi dolu ve ilgili bir kurum olduğunuz için emeğinize sağlık...Bu yıl okulunuzda son yılımız, sizleri hiç unutmayacağız. Sevgi ve saygı ile anacağız. Tekrar tekrar teşekkürler....


DUDU ERAYDIN ERTAŞ

Dinamik öğretmen kadrosuyla herzaman başarılara imza atacak okulsunuz… Her öğretmeniniz birbirinden değerli, sınıf öğretmenimiz Evin Öğretmene ve tüm öğretmenlere teşekkürlerimi sunarım..


EZGİ BEYCEOĞLU

İkizlerim Rüzgar ve Çınar bu sene 6.sınıftalar, okullarını ve öğretmenlerini çok seviyorlar. Okula koşa koşa gidiyorlar. Başta okul müdürümüz Serhat Hoca ve sınıf öğretmenimiz Yeliz Hoca olmak üzere tüm öğretmenlerimiz çocuklarla çok ilgililer ve de işlerinde çok iyiler. Okulumuzu ve onları çok seviyoruz. Okulu tüm kalbimle tavsiye ederim :)


SEZİN ESENERGÜL DOĞAN

Merhaba öncelikle okul stratejik durumunu bence en değerli en sevimli artı sonsuz öğretmenlerine borçluyuz.Benim evladım mutlu gidip mutlu geliyorsa okul adından öncelik olarak sevgili öğretmenlerimiz sayesinde .. Evet okul içinde bu sene ilk senemiz çok kaliteli ilgili bir kadro ile gayet başarılı bir kurum ilgi alaka zaten sonsuz hiç bir sorumuz cevapsız kalmıyor okulun güvenliğinden yemekcilerinden ve bütün çalışanlara sizlere çok teşekkür ederiz bizim evlatlarımız sizlerin sayesinde bir yerlerde olacaktır Saygılarımla
BANU KARAKIŞ

Başta okul müdürümüz Serhat Bey olmak üzere okulumuzun tüm öğretmenlerine sonsuz teşekkürlerimi sunarım.Ögretmenlerimizin bu sıcak yaklaşımı sayesinde oğlum okuluna severek gidiyor bilginin yaninda sevgiyle büyüyor çocuklarımız Artı Sonsuz Koleji Ailesi teşekkürler size


EBRU FIRATLI

Iki oglum da okulunuzda, okula severek gidiyorlar, Rehber öğretmenimiz Felek hocam, gerçekten iki çocuğumla ilgili tespitleri, takibi,yönlendirmesi ve ilgisi ile çok başarılı bir öğretmenimiz,ona ayrica teşekkür ederim.
AYŞE ENGEL

Okulumuz butik bir okul,herkes çok ilgili,Şule hocam,Başak hocam,Cansu hocam , Denizhan hocam... ilginiz için tekrar çok teşekkür ederim. Saygı ve sevgilerimle.


MERYEM KAYNAK

Bizim Artı Sonsuz ailesi ile bu sene tanışma fırsatımız oldu.Kızım 5-İstanbul sınıfında okumakta.Başta okul yönetimi ve Özgen hanım olmak üzere ,değerli sınıf öğretmenlerimiz ve Mentor öğretmenimiz Türkan hanıma çocuklarımıza olan yaklaşım ve ilgilerinden dolayı ayrı ayrı teşekkür ederiz
SERPİL GÖRGÜN

Oğlum Kozyatağı Artı Sonsuz Koleji 6. sınıf öğrencisi. Başta okul müdürümüz Serhat Bey olmak üzere, müdür yardımcımız Naim Bey'e, danışman ve aynı zamanda İngilizce öğretmenimiz Cansu Hocamıza, Denizhan Hocamıza, Nafise Hocamıza, Türkçe öğretmenimiz Şule Hocamıza, Fen Bilimleri öğretmenimiz Hande Hocamıza, Sosyal Bilgiler öğretmenimiz Cansu Hocamıza, Matematik öğretmenimiz Gülen Hocamıza, Din öğretmenimiz Nazik Hocamıza, Almanca öğretmenimiz Özge Hocamıza ve diğer bütün branş hocalarımıza çocuklarımızı sadece akademik olarak değil, topluma faydalı birer fert yetiştirmek için çabalarından dolayı sonsuz teşekkür ederim. Okula girince bizi her zaman güler yüzüyle karşılayan Melike ablamıza da çok teşekkürler. İyi ki varsınız.


SEMRA PEKEN

Artı sonsuz koleji Maltepe kampüsünde bu sene oğlum 1. Sınıfa başladı. Genç, güleryüzlü ve ilgili bir müdür ve müdür yardımcısı ile karşılaştım. Tüm kadro eğitim ve öğretim konusunda çok tecrübeli. Yabancı öğretmenler eşliğinde harika bir yabancı dil eğitimleri mevcut. Sınıf öğretmenimiz Yaren hanım öğrencilerinin gelişim takibini titizlikle yapmakta. Özverili ve sevgi dolu.Gözüm arkada kalmıyor…
NAZLI SEZGİN SEVER

Kızımın Kozyatağı Artı Sonsuz'da ikinci yılı..Artık 6.sınıf. Pandemiden hemen sonraki zorlu senemizde yani 5.sınıf "iyi ki kızım burada"dediğim bir eğitim-öğretim dönemi oldu..Bunun için başta danışman öğretminimiz Yeliz Hoca'ya (Yeliz Tunç) ve diğer bütün hocalarımıza,idarecilerimiz sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Bu eğitim-öğretim dönemimizde de herhangi bir durumda hemen bizimle iletişime geçen;okul-veli-öğrenci ve öğretmen işbirliğini layıkıyla yapan danışman hocamız Yeliz Hoca'ya ( Yeliz Tunç);en zor dersleri bile sevdiren ders hocalarına,idarecilere sonsuz teşekkürler. Akademik olarak da,sosyal olarak da İYİ Kİ KOZYATAĞI ARTI SONSUZ ORTAOKULUNDAYIZ..Kızım öğrenciniz olmaktan;biz ise veliniz olmaktan mutluyuz..


SELVİ AKYILDIZ&KERİM AKYILDIZ

Merhaba, bir çok okul gezerek Art Sonsuz Kolejine karar verdik. Çocuğum ilkokul 1. Sınıfa bu sene başladı. Kendisi okulundan o kadar memnun ki. Ayrıca Yaren öğretmenimize denk geldiğimiz için çok şanslı olduğumuzu düşünüyoruz anne baba olarak. Kendisi gerçekten çocuk ruhundan anlayan çok iyi bir eğitimci. İngilizce derslerinden sorunlu olan Merve öğretmenimizi ayrıca çok seviyoruz onu çok değerli buluyoruz. Bu iki öğretmen ile devam edebilmek en büyük duamız. Branş öğretmenlerini tek tek yazmıyorum hepsinden ayrı ayrı Veli olarak ve oğlumuza kattıklarından dolayı memnunuz. Artı sonsuz ailesinin bir parçası olduğumuz için çok samimi olarak söylüyorum ki çok mutluyuz. Gerçekten değerli ebeveynlere gönülden tavsiye ederiz.
SEDA ÖZDEMİR

Arti Sonsuz Kozyatagi kampüsü kapıdan girdiğiniz zaman müthiş enerjisiyle karşılar her ziyaretimde.Basta Serhat Beyin enerjisi günün hangi saati olursa olsun çözüm odakli hep yanimizda olan Yeliz Hocam iyiki varsınız.Okulumuzun değerli öğretmenlerine ayrı ayrı teşekkür ediyorum tüm dersleri hep keyifli yürüttükleri için.Emegi geçen herkese sonsuz teşekkürler.Boyle öğretmenlerin varoldugunu bilmek ve oglumun bu değerli öğretmenlerin elinde eğitim aldığını bilmek beni inanılmaz mutlu gururlu yapiyor.Arti sonsuz kolejine ve tüm öğretmenlerine ve yönetime ve tüm çalışanlarına tekrar teşekkür ediyorum bu vesileyle.
Oksan Öz

İyi ki varsınız , iyi ki sizleri tanımışız .Oğlum mutlu bir şekilde okula gidiyor .Tüm öğretmenlerimiz ,yönetim kadrosu ve tüm personel çocuklarla çok ilgili ve nasıl iletişim kuracaklarını çok iyi biliyorlar .Çocuklarla bireysel olarak ilgililer .Okulumuz tam bir eğitim ,öğretim yuvası .İyi ki varsınız .Teşekkürler Sevgiler
Aysun Kılıç

Artı Sonsuz ailesine başta okul müdürümüz Serhat Hoca’ya sonsuz ilgisi,saygılı ve samimi yaklaşımı için teşekkür ederiz .
Bahar Özbaydar

Okulunuzdaki 2.senemiz aranızda bulunmaktan biz ve çocuğumuz gayet mutluyuz müdürümüz Serhat beye, Müdür yardımcımız Naim beye, sınıf öğretmenimiz Cansu hanıma ve diğer tüm öğretmenlerimize çok teşekkür ederiz.
Melek Sertbaş

Sevgili ögretmenimiz şule öcal görgülü bize çoook güzel rehber öncü oldunuz güler yüzünüzle tatlı dilinizle harika bir ögretmensiniz emekleriniz için size sonsuz tesekkürler.Artı sonsuz okul değil bı aile gibi ögrencilerine bu huzur ortamı için okul müdürümüz serhat beye ve diğer bütün güzel ögretmenlerimize sonsuz tesekkürlerimi bı borç bilirim
Havva Üstündağ

Merhabalar.Arti sonsuz kozyatagi ailesine bu yil 6. sinifta katildik.Oglum okulunu ve sinifini uzun yillar birliktelermis gibi benimsedi.Bu konuda emegi gecen tum degerli ogretmenlerimize ve yoneticilerimize cok tesekkurler .
Serli Baran

Merhaba, ben 5-C New York sınıfından Ada Ordu’nun annesiyim. Başta müdürümüz Serhat Bey, Merve Öğretmen olmak üzere tüm öğretmenlerimize ilgilerinden ve desteklerinden dolayı çok teşekkür ederim.
Nil Ordu

Ortaokulda guzel bir yil ile basladik umarim devamida gelir oncelikli olarak Matematik ogretmenimiz Gülen hanima Cok Tesekkurler. Kizim matematigi seviyordu daha Cok ilgi duymaya basladi. Muzik ogretmenimize de Ayrica Tesekkurler
Meryem Akbas

Merhabalar, kızımın artı sonsuz bünyesinde olmasından gayet memnunum. Okul müdürümüz Serhat bey'e , değerli sınıf öğretmenimiz Başak hanımı ve diğer çok değerli eğitimcilerimizi çocuklarımıza şefkat ve sevgiyle kucaklayıp onlara derslerinde destek oldukları için sonsuz teşekkür ederim.
Yeliz Ünver

Kozyatağı şubesinde Oğlum 8 kızım 6. Sınıf öğrencisi bu sene başka bir kolejden alıp kaydettirdim. gerçekten beklentimizin üzerinde bir okul keşke 5. Sınıftan itibaren gönderseymişiz. Öğretmenleri ilgili personeli ilgili çocukları tek tek tanıyolar ve eğitimi bı segmentteki kolejlerden daha yeterli daha ne isteyebiliriz ki.
Gülnaz saltürk

Çocuğum Kozyatağı Kampüsü öğrencisidir. Başta Başak Arslan ve Cansu Arslan öğretmenlerimiz olmak üzere bizleri aile ortamında hissettiren ve en değerli varlığımızı emanet ettiğimiz Artı Sonsuz Koleji ailesine sonsuz teşekkürler.
Burak Tüysüz

Okul müdürümüz Serhat Bey başta olmak üzere , tüm öğretmenlerimiz oğluma çok destek oluyorlar. Hem öğrencilerin dersleri, hem sosyal yönleri ile çok ilgililer. Hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum.
Ayferi Sesli

Okulumuz matematik öğretmeni Gülen hanım, oğlumuza okulu yeniden sevdirdi. Her daim ilgisi ve desteğini yanımızda hissediyoruz. Kendisinin pedagojik yaklaşımı da oldukça başarılı , çocuklarla iletişimi şahane. İyi ki yollarımız kesişti. Çok teşekkür ediyoruz kendisine ❤️
Serap Öcal

Artı Sonsuz kozyatağı okulu eski velilerinden olarak okul müdürümüz Serhat bey ve öğretmenlerimizden çok memnunuz. Güler yüzlülüğü öğretme çabaları için tüm öğretmenlerimize tek tek teşekkür ediyorum. Sorunların en kısa sürede çözen sınıf öğretmenimiz Şule hanıma teşekkür ediyorum. Özellikle çocuklarımız çok seviyor.
Hande Bade Sönmez

Merhaba benim oğlum bu sene 6.sınıf ta eğitim görüyor. Okul idare ize ve öğretmenlerimize ayrı ayrı çok teşekkür ederiz şuanda okulumuzdan memnunuz umarım sonuna kadar böyle devam eder. Sınıf öğretmenimiz Başak hanıma ayrıca ilgisi, alakası, şefkati ve sabrı için ayrıca teşekkür ederim iyiki varsınız
Pınar ÇİNAR DOĞRUER

Özellikle Matematik öğrt (Başak hn)İngilizce öğrt(Denizhan hn)Türkçe öğrt(Şule hn)bilinçli ve sorumlu tavırları için teşekkürler..
Seyhan Dündar

Kızım okulunuza bu yıl başladı. Gerek öğretmenleri, gerek arkadaşları ve okulun tüm kadrosundan çok memnunuz. Orta okulun sonuna kadar aynı memnuniyetle devam etmeyi ümit ediyoruz. Başarılarınızın devamını dilerim, öğretmenlerimize tek tek teşekkür ederiz
Esra Gün

Kozyatağı Artı Sonsuz Koleji ile ilk tanışmamızdan bu yana her konuya çözüm odaklı olmaları samimiyetleri ve bir o kadarda profesyonel yaklaşımları bizi her zaman mutlu etti. Oğlum Kuzeyin mutlu bir şekilde gittiği bir Okulu olduğu için şanslıyız. Öğretmenlerin ve idarenin uyumlu çalışmaları bizlere ve çocuklara yansıyor. Sınıf öğretmenimiz Başak hanımın ilgisi ve yakın takibi için ayrıca teşekkür ederiz. Okul müdürümüz Serhat beye Her zaman Güler yüzü ve yardımlarından dolayı teşekkür ederiz. İyiki bu yolda beraberiz. Sevgi ve saygılarımızla. BüYÜKBAŞ AİLESİ.
Melis BÜYÜKBAŞ

Betül öğretmenden çok ve çok memnunum! Her zaman konu ile ilgilenen ve hemen bilgi veren! Öylece oğlumu hemen düzene sokuyorum. Teşekkürler.
Tatiana Dönmez

Çok değerli Betül hocamızın 8.sınıfta lgs için cabalarını takdir ediyorum. kendisinin özverili çabalarından dolayı çok teşekkür ediyorum.
Züleyha uyguç

Merhaba,4 yıldır kozyatağı şubesindeyiz öğretmenlerimizi çok seviyoruz özellikle Serhat bey her zaman çok güleryüzlü ve anlayışlı emekleriniz için çok teşekkür ederiz.
Elif Özyılmaz

Tüm öğrencileri kendi çocuğu gibi benimseyip sadece ilim değil iyi bir birey olmaları yolunda herşeyi öğreten başta canım öğretmenimiz Denizhan Hanıma ve diğer tüm öğretmenlerimize çok teşekkür ederim. İyiki varsınız Artı Sonsuz Koleji
Neslihan Toydemir

Oglumun ve yegenimin 3 senedir severek gittiği kolej...tabi ki bunda en büyük katki ogretmenlerimizin...
Aynur batır

Bu zamana kadar gördüğüm en güzel en sistematik ve en çalışkan okul Serhat hocamdan başlayarak Cansu hocam rehber öğretmenim melike herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum Cansu hocamın naifliği öğrencilere ve velilere değer için ayrıca çok çok çok teşekkür ediyorum sevgiyle kalın inşallah
Fazilet Munise mersinloğlu

Okuldan ve öğretmenlerden çok memnunum.
Işıl Arıbaş

Okulunuzun içten ve şamımı olmasıyla bırlıkte öğretmenlerimize ıstediğimiz zaman istediğimiz her an ulaşıp şikayet veya önerilerimizi paylaşabılıyoruz. teşekkür ederiz hem sınıf öğretmenımız fen bılgısı öğretmenımız Merve hanıma hemde bütün yöneticilere…
Müge bozkaya

Merhaba, bir çok okul gezerek Art Sonsuz Kolejine karar verdik. Çocuğum ilkokul 1. Sınıfa bu sene başladı. Kendisi okulundan o kadar memnun ki. Ayrıca Yaren öğretmenimize denk geldiğimiz için çok şanslı olduğumuzu düşünüyoruz anne baba olarak. Kendisi gerçekten çocuk ruhundan anlayan çok iyi bir eğitimci. İngilizce derslerinden sorunlu olan Merve öğretmenimizi ayrıca çok seviyoruz onu çok değerli buluyoruz. Bu iki öğretmen ile devam edebilmek en büyük duamız. Branş öğretmenlerini tek tek yazmıyorum hepsinden ayrı ayrı Veli olarak ve oğlumuza kattıklarından dolayı memnunuz. Artı sonsuz ailesinin bir parçası olduğumuz için çok samimi olarak söylüyorum ki çok mutluyuz. Gerçekten değerli ebeveynlere gönülden tavsiye ederiz.
Seda Özdemir

Artı sonsuz koleji Maltepe kampüsünde bu sene oğlum 1. Sınıfa başladı. Genç, güleryüzlü ve ilgili bir müdür ve müdür yardımcısı ile karşılaştım. Tüm kadro eğitim ve öğretim konusunda çok tecrübeli. Yabancı öğretmenler eşliğinde harika bir yabancı dil eğitimleri mevcut. Sınıf öğretmenimiz Yaren hanım öğrencilerinin gelişim takibini titizlikle yapmakta. Özverili ve sevgi dolu.Gözüm arkada kalmıyor…
Nazlı Sezgin Sever

Bizim Artı Sonsuz ailesi ile bu sene tanışma fırsatımız oldu.Kızım 5-İstanbul sınıfında okumakta.Başta okul yönetimi ve Özgen hanım olmak üzere ,değerli sınıf öğretmenlerimiz ve Mentor öğretmenimiz Türkan hanıma çocuklarımıza olan yaklaşım ve ilgilerinden dolayı ayrı ayrı teşekkür ederiz
Serpil Görgün

Yeni katildigimiz Arti Sonsuz Ailesinde Akademik anlamda sinirlari zorlarken Ögretmen kadrosu ile cok başarili seçimler ile çocuklarimiz için nedensiz nasilsiz rahatca ilerlemelerini sagliyorlar.Tum Arti sonsuz Ailesine ve Özellikle Degerli Ögretmenimiz Çağla SERBEST'e sonsuz sevgiler
Dilek METİN BOZDAĞ

Kızımız severek okuluna gidiyor... Buna vesile olan sıcakkanlı ve humanist öğretmenlere ve yönetime sahip olmak, bizim icin oldukca mutluluk verici...
Barbaros Kılıç

Yoğun ders ve etkinlik programı var. Butik okul olduğu için öğretmenler ve idareciler çocuklarla yakından ilgili. Veli olarak da istediğim zaman okulla iletişime geçebiliyorum. Muhit olarak da çok düzgün. İngilizce ağırlıklı öğretim veriliyor ve hatta üç farklı öğretmen derse girdiği için farklılığı deneyimliyor çocuğum. Biz çok memnunuz. Tavsiye ederim.
Veli

Çocuğum Kozyatağı Kampüsü öğrencisidir.Başta okul yönetimi olmak üzere tüm personele çok teşekkür ederim. Güvenilir ortam, sağlıklı iletişim ve iyi bir eğitim...Herkesin emeğine sağlık...
DUDU ERAYDIN ERTAŞ

Iki oglum da okulunuzda, okula severek gidiyorlar, Rehber öğretmenimiz Felek hocam, gerçekten iki çocuğumla ilgili tespitleri, takibi,yönlendirmesi ve ilgisi ile çok başarılı bir öğretmenimiz,ona ayrica teşekkür ederim.
Ayse ENGEL

Merhaba öncelikle okul stratejik durumunu bence en değerli en sevimli artı sonsuz öğretmenlerine borçluyuz.Benim evladım mutlu gidip mutlu geliyorsa okul adından öncelik olarak sevgili öğretmenlerimiz sayesinde .. Evet okul içinde bu sene ilk senemiz çok kaliteli ilgili bir kadro ile gayet başarılı bir kurum ilgi alaka zaten sonsuz hiç bir sorumuz cevapsız kalmıyor okulun güvenliğinden yemekcilerinden ve bütün çalışanlara sizlere çok teşekkür ederiz bizim evlatlarımız sizlerin sayesinde bir yerlerde olacaktır Saygılarımla
Banu karakış

Dinamik öğretmen kadrosuyla herzaman başarılara imza atacak okulsunuz… Her öğretmeniniz birbirinden değerli, sınıf öğretmenimiz Evin Öğretmene ve tüm öğretmenlere teşekkürlerimi sunarım..
Ezgi Beyceoğlu

Merhabalar, Artısonsuz kolejine bu sene katıldık, pandemi sürecinde uzaktan eğitimin verimli olmadığını düşünerek okula kayıt yaptırdım. Şu an New Jersey sınıfındayız, öğretmenlerimiz ve okul personellerininin hepsi uyumlu ve ilgili, ödev denetimi muhakkak yapılıyor, her ünite sonunda ünite değerlendirme sınavı yapılıyor, oğlumun sınıf içi uyumu ve akademik değerlendirmesi hakkında düzenli olarak bilgilendiriliyorum. Oğlumun sorumluluk bilinci ve derslere olan ilgisi bu sene bariz bir şekilde arttı. Başta Evin hoca ve tüm okul çalışanlarına ilgi ve alakalarından ötürü teşekkür ederim.
Kadir C. TOPÇU

Merhabalar. Sizin verdiğiniz eğitimden çok memnunum. Sizlerle tanıştığımız için çok şanslıýıź. Yeni yılda da mutlu, sağlıklı günler geçirmemizi dilerim.
Ahmet Gül

Artı sonsuz bünyesine bu sene 8. sınıfta katıldık.Devlet okulundaki eğitim sisteminin yetersizliği sebebi ile böyle bir tercih yaptık.Öğretmenlerimizin pozitif yaklaşımı sevecen , sabırlı ve idealist tutumları doğru bir karar verdiğimiz konusunda bizi haklı çıkardı.Pandemi döneminde bir senelik uzaktan eğitim döneminde çocukların okuldan soğuması sebebiyle bu zorlu dönemi öğretmenlerimizin desteğiyle atlatacağımız inancındayım. Tüm öğretmenlerimize sonsuz teşekkürler.
Ali Yurttutan

Okul fobisi olan oğlumun okula severek gitmesi benim için herşeyden önemliydi Ayrıca Öğretmenlerle iletişim çok kolay. Geri dönüşler çok hızlı. Tüm öğretmenlere teşekkür ederim iyiki varsınız
Seçil Gönenç

Thank you so much for everything you do and have done in providing a safe, nurturing, inspiring and supportive learning environment... Yusuf couldn't have asked for a better Primary School and we feel lucky and blessed to be part of Artı Sonsuz Koleji...
Mai Elhagry

Artı Sonsuz kozyatağı okulu olarak müdürümüz serhat bey ve öğretmenlerimizden çok memnunuz güler yüzlülüğü öğretme çabaları o kadar güzelki tüm öğretmenlerimize tek tek teşekkür ediyorum. Sorunların kısa sürede çözüme kavuşturulması okulumuzun çok güzel bi özelliği ayrıca sınıf öğretmenimiz şule hanıma teşekkür ediyorum güler yüzlülüğü her öğrencisiyle tek tek ilgilendiği için.
Havva Üstündağ

Egitim kalitesinden öğretmenlerin yaklaşımından çok memnunum. Iyi ki yollarımız kesişti iyi ki tanıştık Artı Sonsuz ailesi
Yeliz Altaylı

Merhaba, Biz Artısonsuz'a bu sene katıldık. Geçtiğimiz 1,5 senenin çoğunda evden öğrenim gören çocuklarımızın okula adaptasyon sürecinde gösterdikleri sabır, problem çözücülükleri, özellikle danışman öğretmenimizin pozitif yaklaşımından çok memnunuz. Bu şekilde devam edeceğini umuyorum. Teşekkürler
Selin Elçi / 5 Madrid Sınıfı Velisi

Kızım 6 Oxford sınıfında okuyor. Başta mentörümüz Özlem hocamız olmak üzere tüm öğretmenlerimize , okul idaresine ve tüm çalışanlara emekleri için sonsuz teşekkür ederim . İyi ki varsınız , iyi ki sizleri tanıdık . Kızımı sizlere emanet ettiğim için içim çok rahat .  Sevgi ve saygılarımla . Ebru Yiğit
Ebru Yiğit

Genç ve dinamik bir kadro ile eğitim vermeniz çok güzel ve verimli.Çocuğum memnun ben memnun emekleriniz bizim için çok kıymetli.Tüm öğretmenlerimize teşekkür ederim.
Süheyla Hasdemir

Ana okulunda ve 2. Sınıfta iki kızım var Cansu öğretmenden çok memnunuz,takibi de çok güzel, kendisi çok tatlı ve çocuklarım onu çok seviyor, teşekkürler Cansu hanım...Beyzanur Burcu öğretmenini çok seviyor,okuldan çok mutlu geliyor,gelişimi de çok güzel... Teşekkürler Burcu hocam...
Şenay Akagündüz

Artısonsuz koleji maltepe kampüsünde 4.senemiz, sizlerden çok memnunuz, öğretmenlerimizi çok seviyoruz. iyiki varsınız diyorum. Teşekkürler.
Eser Uyanık

Size emanet ettiğimiz çocuklarımıza gözünüz gibi baktınız, onların sorunları olduğu zaman kendi sorunlarınızı bir kenara bırakıp onlarla ilgilendiniz. Sizler sevgi elçileri, toplumun örnek insanlarısınız.7A öğretmenlerimize ilgi ve alakalarından dolayı çok teşekkürler
Meral karahan

5. Ve 7. Sınıfta çocuklarım var. Her sorunumuza mutlaka cevap veren eğitim ve öğretim olarak da oldukça ilgili tutumlarından dolayi hem öğretmenlerimize hem Serhat beye çok teşekkür ederiz.
Dilek Yonar

Değerli öğretmenlerimiz, Hepiniz çok kıymetli ve çok emektar insanlarsınız. Tek tek çok minnettar olduğumuzu bilmenizi isteriz.Serhat Bey’in önderliğinde bu sene bütün umutlarımızla 8.sınıfı bitirecek oğlumuz için sizin desteklerize minnettarız. Rıfkı Bey , Nazik Hanım, Betül Hanım, Yeliz Hanım hepsi harika insanlar iyi ki oğlumun hayatına dokundunuz. Sevgi ve saygılarımla.
Gülay bakır

Birçok velinizinde söylediği gibi uzun bir aradan sonra okula adapte sürecini hiç zorlanmadan çözdüğümüz ve okulunuzu ve sınıfını severek okula gittiği için öncelikle öğrenci arkadaşalarına öğretmenlerine müdürümüze oğlum adına teşekkür ederim
Melek Sertbaş

6.sınıfa giden kızım geçen yıl artı sonsuz ailesine dahil oldu.Bu yıl öğretmenleri ve arkadaşları ile okulda çok mutlu,akademik eksikliklerimizi öğretmenlerimizin yardımıyla hızlıca kapatabiliyoruz.Tüm öğretmenlerimize ve okul müdürümüze teşekkürler,başarılarınız daim olsun.
Başak Şirin

Bu sene kızımızın “Kozyatağı Artı Sonsuz Koleji”n de ilk senesi. İsminden de anlaşılacağı gibi ilk görüşmemizde Artı Sonsuz bir ilgiyle karşılandık. Umut ediyoruz ki karşılıklı bu güven ve saygımız hep devam eder. Başta sınıf öğretmenimiz, Sinem öğretmenimize, Cansu öğretmenimize, Deniz öğretmenimize, Özge öğretmenimize, Eda öğretmenimize, Hatice ve Nazik öğretmenlerimize, Atilla öğretmenimize, Ayşe öğretmenimize, Nafise öğretmenimize, Süreyya öğretmenimize, İrfan öğretmenimize, ilgi ve alakalarından, sevgilerini paylaşmalarından ve sabırlarından dolayı çok ama çok teşekkür ederiz. Saygılarımızla / Ali Can ve Başak Can
Başak Can

Artı sonsuz kolejinde 3cü senemiz Ali öğretmeniz ve Merve öğretmenimiz ve diğer öğretmenlerimize emeklerinden dolayı teşekkür ederiz
Nurgül elmaoğlu

Okulumuzun tüm öğretmenlerine, idari kadrosuna ve hizmet veren herkese ilgilerinden, güleryüzlerinden dolayı tesekkur ederim.. Bizim Buse’miz, cocuklarımızın Buse Ablasına hangi saatte okula gelirsek gelelim enerjisinden, ilgisinden ve güleryüzünden dolayı tesekkür ederim.. Okulda en büyük destekçimiz, bizleri sonuna kadar dileyen ve çözüm bulmak için elimden gelenin daha fazlasını yapan sınıfımızın danışman öğretmeni Ensar Öğretmene bıkmadan usanmadan hem çocuklarımızla olan yakın ilgi ve alakasından sonra bizlerin tüm sorularını gün saat demeden yanıtlamasından dolayı sonsuz teşekkür ederim..
Banu Akan

Artı Sonsuz Koleji'ne yaklaşık bir yıl önce, pandemi sürecinde 5.sınıfın ortasında başladık. Okulumuzda en çok mutlu olduğum konu, kızımın her gün okula büyük bir istekle gitmesi. Tatil olan günler okula gidemeyeceği için üzülmesi. Öğretmenlerimizle güçlü bir iletisim ağının olması, çözüm odaklı olunması, çocuklara saygı duyulup, kendini geliştirmesi için fırsat tanınması da bizi mutlu ediyor. Diğer yandan her geçen gün derslerinde de ilerleme kat ediyor.
Nilgün Tuğ

Tüm Artı Sonsuz koleji öğretmenlerine emekleri için çok teşekkür ederiz. Kurum olarak her zaman eğitim ve eğitmen kalitesini koruyorsunuz. Öğrenciler ile çok yakından ilgileniyorsunuz. Çocuklarım öğretmenlerini çok sevdikleri için derslerinide çok severek takip ediyorlar. Bu sayede çık başarılı oluyorlar. Tüm Artı Sonsuz ekibine teşekkür ederim.
Mehtap Bostanci

Egitim,ilgi ve guler yüzünüz sayesinde iki çocuğum hergun okula severek gidiyor. Okul yonetimine ve bütün ogretmenlerimize emekleri için çok teşekkür ederim.
Ayşe ENGEL

Ben 8A maltepe arti sonsuz koleji velisiyim. Başta bizi 3 senedir bırakmayan güzel melek hocamız canimiz tatlı dilli kibar Süreyya Alhas öğretmenimize .can hocamız din öğretmenimiz Hatice hanıma. İngilizce ogretmenimiz sevgi kelebegimiz sezin savaş hocamıza matematik ogretmnemiz guzelkalpli Ayşe hocamıza .naif kibar canimizfenbilimleri özlem hocamiza. Samimi içten gamze hocamıza.yardimsever Mehmet mesut beden hocamıza emeklerinden dolayi çok teşekkür ederim. Böyle güzel değerli öğretmenleri arti sonsuz ailesi uzun yıllar umarım bırakmaz.efe öğretmenlerini çok seviyor iyiki varsınız güzel kalpli öğretmenlerimiz.sizi seviyoruz
Nezahat Çoban

Değerli Öğretmenlerim, Bu yıl verdiğiniz tüm destekler için hepinize ayrı ayrı teşekkür etmek istedim :) Pozitif enerjili, çağdaş, eğitici ve öğretici bir yıl geçiriyoruz. Tekrar tekrar teşekkürler
Lütfiye Sevda Yurtvermez

Merhaba...Oğlum 5 Berlin sınıfı öğrencisi Hazar...Bu okul tercihinde Özgen hanımın güzel karşılaması Hazara o sıcaklığı hiss ettirmesi oldu ve sonrasında okul başladığından öğretmenlerini ve arkadaşlarını çok sevmesine devam etti..öğretmenleriyle toplantıda tanışma fırsatı buldum hepsinin ayrı güler yüzlü ,güzel,saygın karşılayışı beni mutlu etti...özellikle sınıf öğretmenimiz Sezin öğretmen e ve tüm öğretmenlerimize teşekkür ederim...eğitim ve diğer konularda fikir söylemem çok erken daha 3 ay oldu...İnşallah umut ediyorum ileriki zamanlarda bu konuda da memnuniyetimizi seve seve paylaşırım...
Günay Tercan

Öncelikle günün her saati arayıp bilgi alabildiğimiz için canımız sınıf öğretmenimiz aylin hocamıza teşekkür ediyorum. Müdiremiz özgen hanıma anlayışından güleryüzünden sevgisinden dolayı ayrıca teşekkürler. Anlayışlı güleryüzlü sevgi dolu bütün öğretmenlerimiz ilk senemiz olmasından sebep endişelerim vardı ama hepsi yok oldu öğretmenlerimiz sayesinde iyiki çoçuklarımız sizin gibi ögretmenlere denk gelmiş diyorum emeklerinize sağlık.
Çilem Bağatur

Çocuğumu güvenle gönderdiğim, birbirinden kıymetli, özverili ve güler yüzlü güvenlik görevlisi arkadaşımız ve öğretmenlerimizin olduğu okulumuzu tüm arkadaşlarıma çevreme tavsiye ediyorum, hepinize teşekkür ederim. ESRA ÇERGEL
Esra ÇERGEL

Kızım Ada geçen sene 2. Sınıfta Artı Sonsuz ailesine katıldı! Daha ilk baştan itibaren okulunu ve öğretmenlerinï çok sevdi ve benimsedi!Başta sınıf öğretmenimiz Ali Bey ve çok sevgi dolu Merve Ögrtmenimizin sevgi dolu,çocuk ruhundan tam olarak anlayan yaklaşımları sayesinde pandemi sonrasında da adaptasyon zorluğu hiç bir şekilde yaşamadık! Kurum olarak pandemi koşullarında çocuklarımızın güvenliğı ve sağlıkları konusunda da titizlikle hareket edilmesi bizler açısından çok rahatlatıcı oldu! Tüm Artı Sonsuz ailesine teşekkürler ederiz...
Tuba Cihangirli

İlk öncelikle mrb Artı sonsuz kolejiyle tanışmamız oğlum vasıtasıyla oldu ve kendı buldu iyikide bulmuş gitmiş olduğumuz okuldan memnun olmadığımız ıcın okul araştırmasına gırmıstık ve oğlumda bu okulu çok istedıgı için görüşmeye gıttık ılk enerjı ve görüş çok önemliydi ve bizde o elektriği ilk gorusmede aldık ve inankn sadece eğitim odaklı taktır edilecek öğretmen ve eğitim sistemi tavsiye ederim
Esra yerlikaya

Çok değerli öğretmenlerimiz çocuklara verdiğiniz bu güzel eğitim için nekadar minnet duysak azdır cok teşekkür ederim kendi adima
Metin Binici

Artı Sonsuz Koleji ile 2 yıl önce tanıştık. Tanışmış olduğumuz için çok mutluyuz. İlgi, alaka, nezaketli yaklaşımlarından dolayı başta sınıf danışman öğretmenimiz Rıfkı Hocama ve okul müdürümüze, akabinde tüm öğretmenlerimize desteklerinden dolayı teşekkür ederim. Veli toplantısı sayesinde de tüm öğretmenlerimizle tanışma fırsatı bulduk. Geri dönüşleri ve yönlendirmeleri bizim için çok kıymetli. Emek ve gayretlerinizden dolayı minnetimizi belirtmek isterim. Başarılar dilerim.
CEMİLE ŞULE DEMİR

Değerli öğretmenimiz her konuda bize ilgi ve alakasini desteğini esirgemeyen her zaman sevgi güler yüz ve şefkatiyle yaklaşan AYLİN ÖĞRETMENIMIZ Başta olmak üzere Artı sonsuz koleji ailesine sonsuz teşekkürlerimi sunarım.
ERDEM KESKİN

Sevgili Burcu hocam, anasınıfı öğrencisi olan Öykü Kübram'a anne şevkatiyle, ilgisiyle yaklaştınız. Her daim aradığımda ulaşabildiğim için sorunlara karşı çözüm odakli olduğunuz ve ayrıca sabrınız ve işbirliğiniz için çok teşekkür ederim.
Gülhan Duran

Anasınıfı ile başladığımız uzun eğitim serüvenine Artı Sonsuz Koleji’nde başladığımız için çok mutluyuz. Sınıf öğretmenimiz Burcu Akın ve İngilizce öğretmenimiz Cansu Maman, her zaman çok ilgili, sevecen ve yardımcılar. Oğlum her sabah heyecanla uyanarak okula gitmek istiyorsa, bunu hem Burcu ve Cansu Öğretmenlere hem de tüm branş öğretmenlerine borçluyuz. Kapıda bizi güler yüzle karşılayan Selman Bey’den başlayarak, tüm öğretmenlerimiz ve okul yönetimi size öğrenci-aile-okul üçgeninde doğru yerde olduğunuzu hissettiriyor. Her zaman iletişim kurabiliyor, akademik ve diğer gelişimsel alanlarda bilgi alabiliyorsunuz. Ders programları yaş grubuna göre oldukça verimli ve hangi derste neler yapıldığını öğretmenlerimizin paylaşımları ile rahatlıkla takip edebiliyorsunuz. Veli toplantısında da her öğretmenimizin öğrencilerle ilgili tek tek detaylı bir değerlendirme yapması, öğrencilerin her birinin ayrı ayrı gözlemlendiği ve kendi yetenekleri doğrultusunda değerlendirildiğini biz velilere hissettirdi. Ayrıca okulumuzun özel günlerde ve bayramlardaki özeni ve hazırlıklardaki emeği gerçekten takdir edilesi. Öğrenciler bu özel günlerin anlamına vararak ve bu günleri coşkuyla kutlayarak yetişiyorlar. Okul idaremize ve tüm öğretmenlerimize emekleri için çok teşekkür ederiz.
Seçil Töre

Okulumuzdaki öğretmenlerimizle veli toplantısında tanıştık. Hepsinin güler yüzlülüğü, samimiyeti, yapıcı konuşmaları çok güzeldi. Emeklerinden dolayı hepsine ayrı ayrı çok teşekkür ederim. En büyük teşekkür Ensar Bey’e çocuklarımızla birebir ilgilenip ve her sorunumuzda yanımızda olup çözmeye çalışmasından dolayı çok teşekkürler.
Ayşen Öngör

Artı sonsuzda eğitim kapıda sizi karşılayan gülen yüzle başlıyor her sabah.Tüm öğretmenler samimi,sıcak ve ilgili.Konuştuğunuzda sizi dinleyen,çocuğunuz hakkında bilgi sahibi insanlar.Sekizinci sınıfta mezun olduğunda çocuğunuzun, ileri derecede ingilizceye hakim olacagında iddalılar.Bütcenizi zorlamadan özel bir okuldan alacağınız artı değerleri size sunan idealist öğretmenlerden oluşan kadrosuyla ekonomik şartlarım daha da iyileşsede yine tercih edeceğim okul.
Zafer Yakut

Okulumuzun tüm öğretmenlerine emeklerinden dolayı çok teşekkür ederim. Veli toplantısı sayesinde hepsi ile tanışma fırsatımız oldu. Oldukça ilgili ve yapıcı tavırları , çok mutlu etti. Özellikle Ensar öğretmenimize her zaman çocuklarımızın yanında olduğu ve idealist bir öğretmen olduğu için çok çok teşekkür ederim.
Duygu Bayrak

Öncelikle her sorumuzu bıkmadan usanmadan cevaplayan, saat ve gün sınırlamalarına takılmayan, daima pozitif ve güler yüzü ile bizimle ve çocuklarımızla konuşan, çocuklarımıza okul için de hem abi hem öğretmen olan rehberlik öğretmenimiz Ensar hocamıza burdan çok çok teşekkürlerimi iletmek isterim. ☺️ Okulumuzda yer alan kızımın dersine giren, girmeyen tüm öğretmenlerimizin emeklerine, yüreklerine sağlık. Kapıda her gün güler yüzü ile bizi karşılayan, her sorumuza, isteğimize elinden geldiğince destek olmaya çalışan Buse’cim sana da çok teşekkür ederiz.
Özlem ANIL

5.ve 4. Sınıflardaki iki kızımızı sizlere emanet ettik. 5. Sınıf öğretmenimiz Gamze Hanım ve 4. Sınıf öğretmenimiz Haluk Bey şahsında tüm öğretmenlere ve kurumunuza teşekkür ediyoruz. Gözümüz arkada değil, içimiz rahat. M. A. KARAÇAY
Mine Karaçay

Oğlumun okula severek ve isteyerek gitmesini sağlayan ilgi ve alakalarını esirgemeyen MALTEPE ARTI SONSUZ KOLEJİ idari kadro ve öğretmenlerimize çok teşekkür ederim. Özellikle GAMZE HANIM 'ın yapıcı, pozitif, güler yüzlü, anlayışlı, çok sevecen ve en önemlisi çok ilgili bir öğretmenimiz olduğu için ayrıca çok ama çok teşekkür ederim. Çocuğum adına doğru karar verdiğim için çok mutluyum.
Melike ARZUM GÖK

Bizim kızımız bu sene Artı Sonsuz Kozyatağı’da ortaokula başladı.Pandemi sürecinden sonra yaşanan olumsuz etkilere rağmen okula çok iyi bir şekilde adapte oldu hatta çok daha fazlası olarak öğretmenlerini,arkadaşlarını ve okulu çok sevdi.Bu motivasyonu sağlayan öncelikle okul yönetimine ve birbirinden değerli,enerjik ve bilgili öğretmen kadrosuna ne kadar teşekkür etsek az kalır.Öğrenci odaklı ve çok yönlü eğitim anlayışı,deneyime dayalı öğretme yöntemleri,yabancı dil eğitiminin güncel yöntemle ,geniş zaman dilimine yayılması çok güzel sonuçları getiriyor.Bütün branş öğretmenleri deneyimli,ilgili ve yüksek motivasyonlu. Ayrıca bizimle öğrencilerin okulda yaptığı özel aktivite ve derslerden günlük bilgi paylaşımlarından dolayı çok mutluyuz. Kızımızın mutluluğu ve başarılı ilerlemesi doğru yerde olduğumuzun en büyük göstergesi.. Teşekkürler Artı Sonsuz Koleji
Burcu Cansız Orhon

Özellık sınıf öğretmeni Ertan Bey , ve Müdür Serhat bey çok ilgili ve alakalı oğlumun hemen okulumuza adapte olması benım ıcın cok onemlıydı ve sızlerın de yardımıyla basardık çok teşekkür ediyorum
Pınar Delen

Artı Sonsuz Koleji Maltepe şubesi 3. Sınıf öğretmenimiz Ali Kolaçık ve ingilizce öğretmenimiz Merve İcilensu başta olmak üzere tüm öğretmenlerimize ve müdürümüz Özgen Hanim'a teşekkür ederiz.
Nurcan Mermer

Kızım Artı Sonsuz Kozyatağı’na bu sene başladı. Sıcak ilgiden ve öğretmenlerin pozitif yaklaşımlarından çok memnunuz. Yeni bir başlangıç olması nedeniyle tabii ki tereddütlerimiz vardı fakat şimdi gönlümüz rahat.
Hayriye YILDIRIM

Ben öğretmenlerimize ve yönetimine çok teşekkür ederim ben çok memmunum tugba öğretmene çok teşekkür ederim tüm öğretmenlerimize tekrar çok teşekkür ederim
Menekşe Şenol

Güzel aile..Çözüm odaklı Eğitimciler.. Güler yüzlü çocuklar.. İyi ki bu aileye katılmışız. Teşekkür ederiz
Duygu ŞENTÜRK

Çocuklarımızın okula severek ve isteyerek gitmelerini sağlayan, ilgi ve alakalarını esirgemeyen Kozyatağı Artı Sonsuz idari kadro ve öğretmenlerine teşekkür ederiz.
A. Bilge Şişman

Artisonsuz koleji ve öğretmenimiz Aylin hanımın ilgi alakalarindan kızım ve kendim adıma çok memnun ve mutluyuz şimdiden emeklerine minnettarız..
Banu topcu

Artı Sonsuz Koleji Maltepe şubesinde ikinci senemiz . Öncelikle Sınıf Öğretmenimiz Tuğba Öğretmenimize çocuklara karşı yakın ve sevgi dolu yaklaşımından dolayı sonsuz teşekkür ederiz.Aren hiçbir dersi kaçırmak istemiyor.Okula severek gidiyor.Maltepe şubesinin tüm Yönetimi ve branş Öğretmenlerine de ayrıca teşekkür ediyoruz.
Gülşen Aladağ

Merhaba, Okulumuzda(Maltepe kampüsü)3.cü senemizdeyiz. En büyük sansımız Ali Kolacık öğretmenimiz. Okulu sevdiren,sabırla öğreten, değerli bir eğitimci.Güvenim sonsuz,teşekkürler Ali bey
Asiye İnanç

Biz 4senedir bu okuldayız çok teşekkür ederiz hem öğretmenlerimize hemde okul yöneticilerine biz çok memnunuz herkese tavsiye ederim
Gülistan Bektaş

Artı Sonsuz Kozyatağı şubesinin tüm öğretmenlerine teşekkür ediyorum yaklaşımlarından dolayı. Ensar hoca ya da ayrıyeten teşekkürler. Yapıcı ve pozitif yaklaşımlarından dolayı.
Sabiha Sarıgül

Artı sonsuz Kozyatağı şubesinin tüm kadrosuna emekleri,ilgileri için teşekkür ederiz.Danisman öğretmenlerimizin sık sık takipte olması,bizi her konuda bilgilendirmeleri çok güzel.Hersey için teşekkürler
Senem erol

Merhaba 2 Manchester Mert İşik annesiyim bu sene okuldaki ilk senemiz öğretmenimiz Merve ALTUNYİLDİZ başta olmak üzere tüm branş öğretmenlerimizden ve okulumuzdan duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim . Başarılarınızın devamını dilerim .
Saadet ışık

İlkokul bittiğinde çok ani bir kararla Artı Sonsuz Kozyatağı şubesini tercih ettik. Oğlum severek ve istekli bir şekilde hergün okula gidiyor. Bu konuda emeği geçen öğretmenlerimize ve okul idaresine çok teşekkür ediyorum.
Tuğba Yüksel

Merhaba oncelikle sınıf ogretmenımız Aylin hanıma ve nezlinde oglumun dersıne gören tüm öğretmenlerimize teşekkür ederim ilginiz için iyıkı tercih etmişiz.
Yurdagul Bozkurt

Merhaba ilk başta Aylin öğretmenimize çok teşekkür ederiz.ingilizce ögretmenlerimiz Merve Hanım,Nilay hanim ve Gaffar hocamiza . Drama öğretmenimiz Nur hanıma,beden öğretmenimiz Mehmet Mesut beye,görsel sanatlar öğretmeni Nilay hanıma
Yurdagul Bozkurt

Okul idaresinin ve saygı değer öğretmenlerimizin disiplini hoşgörülü oluşu öğrencilerine sahip çıkması ayrıca biz velilere tutumu her konuda takdire şayandır, tüm artı sonsuz ailesine teşekkür ederiz.
Şadi selçuk

5-d floransa sınıfı velisiyim,kızım daha okula başlayalı kısa bir süre olmasına rağmen,eglenceli eğitim yöntemleri olsun,sabırlı,ilgili ve özverili öğretmenleri ile olsun hemen sınıfına uyum sağladı.ozellikle sınıf öğretmenimiz Sinem Hanımın çocuklara şefkati,ilgisi,özverili bir şekilde velileri bilgilendirmesi gercekten takdire değer.tum emeği geçenlere çok teşekkür ederim
Burçak öykü saritas

Okulumuzu ve ögretmenlerimizi seviyoruz. Özellikle sınıf ögretmenimiz Evin hanima sonsuz teşekkürler.Çok sevecen ,nazik , anlayisli, enerjik ve en önemlisi de çok ilgili bir ögretmenimiz. Oglum severek okula gidiyor. Çok şanslıyız. iyi ki yollarımız kesişmiş.
Pelin Aygül

Değerli Öğretmenlerimiz Çocuklarımıza gösterdiğiniz ilgiden dolayı çok teşekkür ederiz.
Şükriye Uyar

Bu yıl okulda ilk senemiz öğretmenlerin gerek çocuklara gerek velilere karşı yaklaşımı çok güzel öncelikle Evin hanıma ve tüm öğretmenlerine teşekkür ediyorum. çok anlayışlı ve her sorununuzla birebir ilgileniyolar sevgiler
Rasime şahin

İyiki yollarımız kesişmiş diyebileceğim, idealist genç dinamik oldukça özverili öğretmen kadrosunun olduğu görevini aşkla yapan tüm öğretmenlerimize özellikle sınıf öğretmenimiz Evin hocamıza sonsuz teşekkürler.Birebir gün gün bilgilendirme ilgi alaka destek taktire şayan. Okula hergün sevinçle giden zevk alarak ders yapan kızımı böyle gördükçe iyiki artı sonsuz ailesindeyiz diyorum.Başarı sevgiyle ve istekle gelir emeklerinize sağlık
Dilek Bingül

Sevgi dolu, veli-ogrenci-öğretmen arası iletişimi maksimum sağlamaya çaba gösteren, sıcacık bir okul arıyorsanız çocuğunuzu tereddüt etmeden gönderebilirsiniz. Tüm öğretmenlerimize teşekküru borç biliyor başarılarınızın devamını diliyoruz.
Özlem Çetin-İlker Çetin

Çocuğumuzun okul kapısından her sabah mutlulukla güvenle hevesle girdiğini görmek . Alanında uzman eğitimcilerin onu yetiştirdiğini bilmek . Emeği geçen tüm öğretmenlerimize ve okul personeline sonsuz teşekkürlerimizle .
H.Çiğdem Altıntaş

Başta sınıf öğretmenimiz gamze öğretmene ve okul müdürümüz özgen hanım olmak üzere bütün öğretmenlerimize çok teşekkür ediyoruz ve hepinizi çok seviyoruz ❤
Gizem kordel

Kızım Arya’nın anaokulu öğrencisi olduğu ve her gün severek gittiği okulu. Her gün öğrendiği şeyleri bize heyecanla anlatışını dinlemek bizlere de heyecan veriyor. Eğitim ve öğretmenlerini takdir ettiğimiz ve eğitimine devam etmesini istediğimiz okulumuz. Herşeyden önce sınıf öğretmenlerimiz Burcu Akın ve İngilizce öğretmenimiz Cansu Maman olmak üzere tüm branş öğretmenlerimize sevgi ve ilgi ile çocuklarımıza verdikleri eğitim için teşekkür ediyoruz. Artı Sonsuz’lu olmaktan çok mutluyuz ❤️
Öznur Öncel

Kızım Ekin 5 Madrid sınıfında okuyor. Sınıfını arkadaşlarını tüm öğretmenlerini çok seviyor okula her gün neşeyle gidiyor ki bu çok önemli. Okul idaresi ve öğretmenlerinden biz çok memnunuz. Okul olarakta pandemi döneminde uzaktan eğitimdede gayet iyiydi. Herkese emekleri için çok teşekkür ederiz. Sınıf öğretmenimiz Gamze öğretmende çok ilgili bize her konuda gereken desteği veriyor .
Çınar Aygün

Merhaba, oğlum 3,5 yaşında kafamızda birçok soru isaretleriyle başladık ama hergun ne kadar iyi birşey yaptigimizi dusunuyoruz okulumuzu ve ögretmelerimizi çok seviyoruz çocuğum hergun okula sevinerek gidiyor teşekkürler artısonsuz
Özlem öncel

Oğlum bu sene anaokulu ile başladı. Başka okula kaydını yaptıracağım gün tesadüf sonucu int okulu görmem ve okul müdüresi hn ile uzunca yaptığım görüşme sonucu karar değiştirerek okulunuzu oğlumu kaydettirdim. Şimdiye kadar Burcu öğretmen ve Cansu hoca başta olmak üzere tüm emeği geçen hocalarımıza tşk ederiz. Oğlum çok mutlu gidiyor okuluna
Fatma çelik

Sınıf öğretmenimiz evin hanım çok nazik sevgi dolu anlayışlı ve çözüm odaklı güzel öğretmen❤️????❤️
Nurcan fidan

Artı Sonsuz Koleji Kozyatağı şubesinde bu yıl ilk senemiz . Öncelikle Sınıf Öğretmenimiz Sinem Öğretmenimize her bilgiyi bizlere ilettiği için çocuklara karşı yakın ve sevgi dolu yaklaşımından dolayı sonsuz teşekkürler. Kozyatağı şubesinin tüm Yönetimi ve Öğretmenlerine teşekkür ediyoruz .
Ceren Teberikler

Ben Tais Kasapoglunun babasıyım öğretmenlerin öğrencilerle olan iletişimden memnunum çocukların anlamadıkları konuları tekrar etmelerinden memnunum.
Serkan Kasapoglu

5 berlinin kıymetli öğretmenleri hepinizin ismini ayrı ayrı yazmiyorum. Hepinize Emekleriniz için teşekkürler. Sağlıkla kalın hepinizi seviyoruz
Nursen Kurban

Öğretmenlerden ve okuldan çok memnunuz. Hepsi çok ilgililer.
ismail yurtozveri

Kızıma sevgi dolu öğretmenlerin de olduğunu gösterdiğiniz için teşekkür ederim. Sayeniz de bu sene okula gitmek istemiyorum demedi. Ödev ve ders çalışması eskiye göre kat ve kat arttı öğretmenleri sayesinde çok teşekkür ederim.
Berna

Kızımızın her gün okula severek gitmesi,derslerine severek çalışması,her bir öğretmenini çok sevmesi veli olarak bizi çok mutlu ediyor.Ayrıca danışman öğretmenimiz Yeliz Hanım'ın ilgisi,haberdâr olmamız gereken her bilgiyi özveriyle ulaştırması,okulda yaptıkları aktivitelerin tarafımıza ulaştırılması bizim için takdire şayan.Açıkcası Kozyatağı Artı Sonsuz Ailesi olarak idare-öğretmen-öğrenci-veli iletişimini kusursuz sağlıyorsunuz.Her bir öğretmenimize bilgi aktarımlarını sevgiyle,özenle yaptıkları için çok teşekkür ediyoruz.Gün geçtikçe ne kadar doğru bir karar verdiğimizin farkına varıyoruz.Bu yüzden 5 Oxford velisi olarak her bir öğretmenimize,Sayın Serhat Bey'e ve bu denli veli memnuniyeti olmasında emeği geçen herkese sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz."İyi ki" Artı Sonsuz????❤️????. Selvi&Kerim Akyıldız
Selvi Akyıldız

Başta sevgili rehber öğretmenimiz Rıfkı Bektaş hocamıza ve tüm öğretmenlerimize emekleri için çok teşekkür ederiz. ARTI sonsuz kolejini oğlumuz ilk okulda ilken, orta okulda ben bu okula gitmek istiyorum demişti. İyi ki sizin okulunuzu seçmişiz. Başarılarınız daim olsun yetiştirdiğiniz çocukların bu ülkeye faydalı birer insan olacağına güvencimiz tam... teşekkürler....
Fatma kalyoncu

Okul müdürümüz Özgen hanım ve sınıf öğretmenimiz Aylin hanım başta olmak üzere tüm öğretmenlerimize ve okul idaresinde emeği geçen herkese özverili çalışmalarından dolayı çok teşekkür ederiz.
Nurdan Babataş

Gercekten müdüründen öğretmenlerine okul personelinden servisine kadar herkesden cok memnunum . Herkese tek tek tesekkür ederim :)
Rüveyda mert

Oğlum anasinif ve ilkokulu şube sayısı çok olan bir okulda okudu.Arti Sonsuz u tesadüfen evimize yakın olduğu için tercih ettik.Iyiki tercih etmişiz.Cok profesyonel bir yaklaşımın yanında sıcacık bir okul.Oglum okula koşarak gidiyor.Akademik olarak sosyal olarak çocuğumun emin ellerde olduğunu biliyorum.Ogretmenler dersleri çok güzel işliyor eğlenerek dusunerek tartışarak öğreniyorlar.Basta Serhat Bey ve Yeliz Hanım olmak üzere tüm öğretmenlere teşekkür ediyorum. iyiki Artı Sonsuz Kolejliyiz
Oksan Öz

Merhaba Ben 5.New jersey sinifindan Emir Baysalin velisiyim. Oncelikle Arti sonsuz koleji ailesine katilmak bizim icin bir sereftir.okula geldigimiz ilk andan beri yonetimden ve ogretmenlerimizin tutumlarindan son derece memnun kaldik.Her sinifin sinif ogretmeni oldugu gibi bizim ogretmenimiz EVIN hnm.dir.Kendisi hic bikmadan yorulmadan ozverili olarak veli ogrenci ögretmen diyalogumuzu son derece mukemmel bir sekilde organize ediyor.Kendisine sahsim ve ailem adina cok tesekkur ederim. Saygilarimla....
Aynur Baysal

Eğer benim gibi çocuklarınızı Sevgi dolu sıcacık güvenli olarak iyi bit eğitim almasını istiyorsanız tavsiye ederim. Biz Türkiye ye gelmeden karar verdik artisonsuz ailesi ile çocuklarımızı geleceğe hazirlamaya. Eğitim olarak ingilizce ve Türkçe en iyi şekilde veriliyor.. Başta okul yönetimine , bütün öğretmenlerimize ve emek veren çalışanlarına teşekkürler... Birinci sınıf Alp Kemal ve 8.sinif Efe Yurteri.
Tuba Yurteri

Başta müdürümüz Özgen Hanım olmak üzere tüm öğretmenlerimiz güler yüzlü çok anlayışlı ve sagduyulu .Emeginize ve yureginize saglik.Sizlere cok tesekkur ederiz.
Evren Mutluer

Arti sonsuz koleji gerçekten çok iyi okulu okul yapan oz veri ile çalışan öğretmenlerimize gerçekten minnettarız haklarını ödeyemeyiz ben sahsen müdüre hanım özgen hocam ve ekibi çok değerli öğretmenlere saygı ve sevgimi sunuyorum.
Metin binici

Artı sonsuz koleji ile bu sene tanıştım. Oğlum birinci sınıfta. Adaptasyonda hiç sorun yaşamadık. Bunda verilen eğitimin uygulama agirlikli oluşuyla eğlenceli hale dönüşen derslerin etkisi büyük. Hic sıkılmadan eğlenerek oynayarak öğreniyorlar. Derslere severek devam ediyorlar. Okulla ilk tanışmasinin bu şekilde olması ilerideki eğitim hayatında da olumlu etkiler yaratacak diye düşünüyorum. Öğretmenlerimiz de ilgili ve sevecen, herkese çok teşekkürler.
Suna Özdemir

Okulumuzdan çok memnunuz her öğretmen birbirinden özel , çocuklara yaklaşımı ayrı güzel , kızım okulunu sayenizde çok seviyor, özellikle sınıf öğretmeni Evin Öğretmen ile ayrı bağları oluştu, emeğinize sağlık iyi ki varsınız.
Ezgi Beyceoğlu

Maltepe kampüsünde bu sene anaokuluna başlayan oğlumuz için iyi bir tercih yaptığımızı her gün görüyor olmak anne ve baba olarak bizleri daha da çok mutlu ediyor. Öğretmenlerimizden yönetime kadar başta güler yüzünüz zaten yetiyor.Çocuğu okula geç alışan bir veli olarak, diğer velilere göre daha çok gözlem yapma şansım oldu. Sınıf kapısında beklediğimden ötürü ???? İçim rahat bir şekilde gerçekten çocuğumu emanet ediyorum. Eğitim tabiki önemli.Ama şu yaştaki çocuğun eğitimden önce okulunu, arkadaşlarını, öğretmenlerini sevmesi, onlarla iletişim kurabilmesi,, kaliteli vakit geçirebilmesi benim için çok daha önemli. Oğlumun okuluna severek gitmesi, sabahları kendisinin kalkıp 'anne geç kalıyoruz okula, hadi uyan' demesi de zaten bunları başarabildiğimizi gösteriyor. Bunda da tabiki öğretmenlerimizin ve okul yaklaşımının payı çok büyük. Hepsine buradan teşekkür ediyoruz. İyi ki sizinle bu yola çıkmışız. İnşallah bundan sonrasında da beraber devam ederiz.
Arzu Karakaya

Verilen her eğitim okadar özel ve değerli ki ilgi ve alakaları muhteşem öncelikle burcu ve cansu öğretmenimize ve tüm değerli öğretmenlerimize emeklerinden dolaya sonsuz teşekkürler.
Tuğba Akdoğan

Okulunuzda torunum 5.sınıfa başladı çok araştırarak kaydını yaptırmıştık artı sonsuz kolejine ve çok doğru karar verdiğimizi görüyoruz. Dileğimiz hep böyle devam etmesi. Öğretmenlerin çok genç idealist, özverili şevkatli ve işini aşkla yapmaları da bu kararımızın ne kadar yerinde olduğu yönünde. Başarılarınızın devamını dilerim sevgilerimle.
Aysun Kordel

Merhaba 5 Berlin Sınıfı öğrencilerinizden Beren Kent'in velisiyim. Okulunuzun ve öğretmenlerinizin yaklaşımı, tutumundan çok memnunuz.Kızım okadar çok sevdiki okulunu ve öğretmenlerini ben çok mutlu oluyorum.Bende bu süreçte Kızımı yakından gözlemliyorum tüm ders ici ve ders Dışı program ve dersleri ile birebir ilgileniyorum. Benim için öğretmen öğrenci ve veli İş birliği çok onemli.Ozellikle sinif öğretmenimiz olan Sezin Öğretmenimize bizimle yakından ilgilendiği için hiç bir bilgiyi atlamadan tarafıma ilettiği için, çocuklarımıza sevgi dolu yaklaşımı için ilgi ve alakası için ,kendisine tekrar sizlerin nezdinde tesekkurlerimi iletmenizi Önemle rica ediyorum.Iyiki bu güzel okulu tercih etmişiz.Kurumunuzun çocuklarımızı başarılı ve ozguvenli yetistireceginize inancım tam.Bu memnuniyetimizin uzun yıllar sürmesi dileklerimle Sevgilerimle ...Nermin Kent
Nermin Kent

Okulumuz, tam anlamı ile butik bir kolej. Ne demek istiyorum? Kurucularımız, Sınıf öğretmenlerimiz, Branş öğretmenlerimiz bildiklerini öğrencilerine aktarmakta son derece arzulu, istekli ve dahası çocuklarımıza olabildiğince toleranslılar. Dersleri yaparken sadece müfredatın gerektirdiği konularla sınırlı kalmayıp, evlatlarımızın sosyo-kültürel seviyelerini de dikkate alarak eğitim etkinliğine çok önem veriyorlar. Sınıfın profiline uygun olarak eğitimi oldukça özel kılıyorlar. Tabii ki biz velilere de görev düşüyor. Derste verileni evde pekiştirmek. İş birliği şart. Evlatlarımız siz değerli öğretmenlerin ellerinde yarına hazırlanıyorlar. Onlar adeta avuçlarımızın içindeki bir kuş, onların “İrfanı hür, Vicdanı hür, vatana millete hayırlı birer evlat “ olarak özgürce uçmalarını sağlamak bizlerin ellerinde. Hep birlikte, işbirliğimizle hayırlı ve güzel yarınlara inşallah. DEĞERLİ ÖĞRETMENLERİM, İYİ Kİ VARSINIZ
Hüseyin Bülent ÜNAL

Her geçen gün daha çok memnuniyet duyduğumuz Müdürümüz ve bütün ögretmenlerimiz iyi ki varsınız Artı Sonsuz Ailesi
Ebru Beşli

Bu sene ilk senemiz olmasina ragmen Erene yaklasiminizla senelerdir ordaymis gibi hissettirdiginiz icin cok tesekkurler Cansu hocam emeginiz ve sag duyunuz icin ayriyetten tesekkurler
Ebru atak

Kolejinizden çok memnunum başta Sınıf öğretmenimiz Cansu hanım olmak üzere öğretmenlerimizin ilgi ve alakalarından dolayı
Nilgün Artık

Okulumuzdan ve öğretmenlerimizden son derece memnunuz ogrencılerınızle birebir ılgılenmenız bizim için bir ayrıcalık hepinize çok tesekkur ederiz öğretmenler günümüz kutlu olsun
Nazmi Özcan

Okulumuzdan ve ogretmenlerimizden çok memnunuz.kızımın da okuluna severek gidiyor olması arkadaşlarıyla güzel anlaşması ve tabiki ilk günden bu yana kizimdaki farklılıkları görmekten çok mutluyum,ilgi alaka ve düşünceleri içinde çok teşekkür ediyorum arti sonsuz koleji öykü derin annesi
Şenay kol

Bu yıl 4.yılımız, okulumuz Artı Sonsuz olduktan sonra gerçekten hem eğitim hem ilgi hem de kurumsallık olarak ciddi bir gelişim gösterdi. Sevgili öğretmenlerimizin çocuklarımıza, bir anne/ baba şefkatiyle birlikte arkadaşça kurdukları iletişim bizler için son derece değerli. Hem okulumuza hem öğretmenlerimize sonsuz teşekkürler
Selma Alpsar

Okulumuzun ve öğretmenlerimizin çocuklarımıza olan ilgisi, sevgisi ve yaklaşımından çok memnunuz. Alışılagelmiş klasik eğitim yaklaşımının ve modern yaklaşımların çok güzel bir şekilde dengelendiğini gözlemlemek, veli olarak bizleri çok mutlu etti. Özellikle öğrenciyi öğrenme deneyiminin bir aktörü olarak merkeze alma, oyunlaştırma, bilişsel enstrümanların kullanımı ve zaten fiziksel hareketleri limitli olan şehirde büyüyen çocuklarımız için beden eğitimi derslerinin etkin kullanılması gerçekten çok kıymetli. Her şey için çok teşekkür ederiz. İyi ki varsınız❤
Havva & Yaren Karahasan

Merhabalar okulumuz Artı Sonsuz Kozyatağı şubesi, genç, sevecen,abi abla samimiyeti gösteren öğretmen kadrosu ile okulu ailemiz hissettiren, başarı odaklı olmasının yanında yaparak yaşayarak öğrenmenin tadına varmalarını sağlayan sıcacık bir yuva iyi ki bizim okulumuz iyi ki bizim öğretmenlerimizsiniz. Teşekkürler, iyi çalışmalar.
Nazan HACIÖMEROĞLU

Anaokulu ilk senemiz ve ilk okul deneyimimiz Maltepe artısonsuz koleji bizim özellıkle bu dönemdeki tüm korkularımızı yenmemize vesile oldu Deniz Ali’ ye okulu çok sevdiren sabah olsada biran önce okuluma gitsem demesine vesile olan denizin deyimiyle güzel öğretmeni Burcu Akın’a ingilizce öğretmenimiz Cansu hanıma satranç ve akıl oyunları öğretmenimiz beden eğitimi öğretmenimiz, proje geliştirme,modern dans,drama ,robotik kodlama,görsel sanatlar,, müzik unuttuğum tüm branş öğretmenlerimiz ve sevgili müdürümüz Özgen hanım ve müdür yardımcımız Merve hanıma sonsuz teşekkür ederiz eklemeden edemeyeceğim sevgili Özgen hocamızın Okul müdür olmasına rağmen her gittiğimde tüm öğrencilere ismiyle hitap etmesi tanıması beni çok şaşırtmıştı biz çok mutlu ,huzurlu ve umutluyuz İyi bir tercih yaptığımızı düşünüyoruz umarım orta okul son dönemine kadar da bir aksilik olmaz ise beraber olacağız Sevgiler saygılar....
Bade Karaağaç

Kuzey sizleri çok seviyor öğretmenlerinin ilgisi sevecenliği çocukların eğitimiyle başarısıyla doğru orantılı diye düşünüyorum.çocuklara dersleri okulu sevdirmekte öğretmenlerin payı çok fazla ve çocuğumun sizler gibi öğretmenleri olduğu için çok şanslı olduğunu düşünüyorum.kuzeyi okula bırakırken onu güvende olabileceği yere bırakmak bir anne olarak bana huzur veriyor.Emeklerinize ilginize çok teşekkürler iyiki varsınız
Fatma Bayram

Ben Efe Mustafa nin annesi 8A dan sureyya hoca hatice hocamiz sezin hocamız çok seviyoruz ailemizden gibiler mesut bey beden hocamız busene katılmasına rağmen sanki senelerce okulda görev yapmış gibi ilgili yardimsever bizim için çok değerliler teşekkür ederiz. sureyyya hocamız kanatsız melektir
Nezahat Coban

Devlet okulundan özel okula geçerken ister istemez ailece biraz kararsız kalmıştık. Ama daha sonra Artı Sonsuz ailesine katılınca kafamızdaki tüm sorular cevaplandı. Şimdi 5.sınıfta olan oğlum okula çok isteyerek ve severek devam ediyor bu yüzden bizde veli olarak başta sınıf danışman hocamız Başak hanım olmak üzere tüm öğretmenlerimize teşekkürlerimizi sunuyoruz
Sena Otacıoğlu

Artı sonsuz kurumu ile yollarımızın kesişmesi bizim için bir şans gerçekten...birbirinden kıymetli ve donanımlı öğretmenleri ile oğlumun çok keyifli ve başarılı bir eğitim hayatı olacağından eminim...herşey için çok teşekkürler artı sonsuz....
Merve Cebesoy

Oğlum okuluna severek isteyerek gidiyor bu çok önemli bizim için????rehber öğretmenimiz Başak hanım sorunlarımızda çok nazik ve çözüm odaklı çok teşekkür ederiz umarım başarılarına artarak devam eder. Emeği geçen herkese çok teşekkür ederiz ????????
Pınar ÇİNAR DOĞRUER

Öncelikle tüm öğretmenlerimize teşekkür ederim.sizler bizim için çok kıymetlisiniz.
Seval yilmaz (zeynep yılmazın annesi)

Daha ilk görüşmede, güler yüz ve yaklaşımlarını çok sevdiğim için oğlumu kayıt ettirmeye karar verdim. Genç ve dinamik yapilari cok dikkat çekiciydi. Her gün iyi ki diyorum. Ozellikle sınıf öğretmenimiz Burcu Hanıma emekleri ve şefkati için çok çok teşekkür ediyorum. Oğlum ile güzel bir bağ oluştu aralarında ve bence en önemlisi de bu. Mentor öğretmenimiz Cansu hanıma da sevgi ve emekleri icin ayrıca teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız!
Serpil Erki Koç

Türkçe öğretmenimiz Betül hanım sınıf öğretmenimiz çok ilgili.çocuklar ile ilgili zamanında geri dönüş geri bildirim yapmaktadır.bir Veli olarak çocuğum ile ilgili en önem verdiğim şey geri dönüş.Betül hanıma sonsuz teşekkürler ediyorum.irtibat halindeyiz bu beni çok mutlu ediyor.
Burcu Selin aydın

Benim oğlum henüz anasınıfı öğrencisi. Okul ile tam gün öğrencisi olarak ilk tanışması olacağı için biraz daha hassas araştırma yaptım ve okulumuzu kendi oğlu da bu okulda okuyan bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine seçtim. Seçimimizden gayet memnun kaldık. Öğretmenlerinin sevgiyle yaklaşımından dolayı oğlumun adaptasyon süreci minimum sıkıntıyla geçti. Gelişen her durumda en kısa sürede pozitif geri dönüşler aldık. Emekleri için tüm öğretmenlerimize teşekkür ederim
Merve KUTLUCA

7. Sınıf öğretmenimiz Merve hanım Matematik öğretmenimiz Dilara hanım ve bütün öğretmenlerimize teşekkür lerimi sunarım çocuklarımız için verdiğiniz emekler sayesinde başarılı bir nesil yetişiyor.İyiki varsınız saygılar.
Şermin Aydoğdu

Kızım için,okul araştırırken karar vererek kayıt ettiğimiz Artı Sonsuz Koleji...Şule hocam başta olmak üzere tüm öğretmenlerimize tesekkür ederim. Sevgi ve saygılarımla
Meryem Kaynak

Artı sonsuz Koleji ile 1.sınıfın ikinci dönemi tanıştık ve iyiki de tanışmışız Özgen hanım olsun Merve hanım olsun sınıf öğretmenimiz MERVE hanım olsun inanılmaz memnunuz kızım adına’da bir Veli olarak’da kızımın geleceğine ışık tutuğunuz için Teşekkür ederiz iyiki varsınız iyi ki artısonsuzdayız
Tuğçe Taşdemir

Kızım bu sene başladı okulunuza çok mutlu.Okulunu ve öğretmenlerini çok seviyor.Okula severek gidiyor.Öğretmenlerimiz çok ilgili.Her konuda çocuklarımızın yanındalar.Sevgiler saygılar
Nevin Aslan

Öğrencilere karşı sevgi dolu anlayışlı tutumunuz çok değerli. Yaşanan her olumsuz davranışta aranmamak, bazı sorunları öğrenci ile kendi içinizde çözüme kavuşturmak takdir edilecek bir tutum. Bu okulda gerçekten öğrenciyi herşeye rağmen kazanmaya karşı bir tutum sergileniyor. Sizinle iyi ki diyebiliyoruz... Teşekkürler...
Figan Demirbağ

Uygun fiyatlı bir özel okul olması sebebiyle tercih etmiş olmama rağmen kalitesi açısından oldukça tereddüt ederek çocuğumu bu sene başı ortaokul kademesine yazdırmış olduğum Artı Sonsuz Koleji ve tüm eğitim kadrosundan beklentimizden kat be kat fazlasını almaktayız. Genç, dinamik olmalarının yanı sıra donanımlı, çağdaş ve vizyoner bir ekibi olduğunu gördüğüm okulumuzdan, bugüne kadar deneyimlemiş olduğumuz 2 farklı büyük kurumsal eğitim kurumundan olduğumuzdan çok daha fazla memnunuz. Butik okul deneyimimiz pek olmamıştı. Butik tanımı tam da bu mu onu da bilmiyorum açıkçası ama daha kişisel bir yaklaşım var. Çocukların hem eğitimlerine hem de öğretimlerine özen gösteriliyor. Biz şimdilik çok memnunuz. Umarım böyle devam eder.
Yaprak Çalış

Önceden de memnunduk. Sahipleri tam bir eğitimci ve dürüst insanlar. Özgen hanımın müdürlüğe gelmesi ile bu sene çıta atladı. Kadın yönetici kadrosu gerçekten rüştünü ispatladı. Haluk, Merve ve Tuğba hocalara çok teşekkürler.
Mehmet Zengin

Tavsiye üzerine kaydolduğumuz ve yaklaşık 2 senedir oğlumuz Ege'nin devam etmekte olduğu okulumuzdan çok memnun olduğumuzu belirmek isterim. Müdürümüz Serhat bey,Buse hn, çok ilgili sevgili danışman öğretmenimiz Özge PİRENDE ve 6A Manchester sınıfının tüm değerli Fen,robotik,resim, beden,din,ingilizce,almanca, sosyal,müzik ve türkçe öğretmenlerimize gösterdikleri ilgi,alaka ve en çok da verdikleri kıymetli emeklerinden dolayı gerçekten çok teşekkür ederiz.
İpek AKSAKAL

Artı Sonsuz Koleji'nin tüm değerli öğretmenlerine, bu zor süreçte çocuklarımıza verdiğiniz destek ve gösterdiğiniz sabır için çok teşekkür ediyor, başarılı, keyifli bir yeni dönem diliyoruz. Sevgiler Dilek - Kıvanç İpekçioğlu
Dilek İpekçioğlu

Serhat Bey ve değerleri öğretmenlerimize sabır, hoşgörü ve kattıkları bilgiler adına sonsuz teşekkürler .
Fevziye Altunbaş

Bu zor geçirdiğimiz süreçten kaynaklı olarak çocuklarımıza kıymetli öğretmenlerimizin her daim öğretme çabasını, emeğini ve güler yüzünü esirgemediği sevgi dolu günler ile destek oldukları için çok teşekkür ederiz. Sevgiler...
Fidan Aral

Çocuklarımızı geleceğe hazırlayan sevgili öğretmenlerime özverilerinden,fedâkarlıklarından ve hassasiyetlerinden dolayı gönülden teşekkür ediyorum.
tuğba tuncay

Pandemi dönemindeki özverili çalışmalarınızdan dolayı tüm Artı Sonsuz ailesine teşekkür ederiz.Eğitim + Özveri = Başarı
Şengül Batalay

Değerli öğretmenlerimizin ve okul idaremizin pandemi döneminde ortaya koydukları başarı ve özverilerini hayranlıkla takip ediyorum . Bu süreci ilk günden itibaren çok güzel bir şekilde  yürüttünüz . Kızımı sizlere emanet ettiğim için içim çok rahat . Başta mentörümüz Kübra Bana hocamız olmak üzere tüm öğretmenlerimize , okul idaresine ve tüm çalışanlara emekleri için sonsuz teşekkür ederim . İyi ki varsınız , iyi ki sizleri tanıdık . Sevgi ve saygılarımla . Ebru Yiğit
Ebru Yiğit

Yaklaşık iki senedir oğlumuz Ege'nin eğitimine devam ettiği okulunuzun Kozyatağı kampüsünden çok memnun olduğumuzu belirtmek isteriz. Her daim rahatlıkla ulaşabildiğimiz müdürümüz Serhat bey, güleryüzlü Buse hn ve başta sevgili Mentor/Matematik öğretmenimiz Özge Pirende olmak üzere 6A Manchester sınıfının Fen Bilimleri,Resim,Robotik,Sosyalİngilizce,Beden Eğitimi,Türkçe Din,Almanca ve Müzik öğretmenlerimize ilgi,alaka ve en çok da emeklerinden dolayı çok teşekkür ederiz...
İpek - Mehmet AKSAKAL

3. ve 8.sınıfta iki öğrencisi olan bir veli olarak bütün öğretmenlerimize teşekkür ediyorum. Pandemi sürecinde gösterdikleri ilgiden dolayı başta kızımın öğretmeni Haluk Gücükoğlu öğretmenime,ingilizce öğretmenimiz Merve İçilensu ve Gaffar Abbas öğretmenimizın gösterdikleri ilgiden dolayı ayrıca teşekkür ediyorum.
Serap Gedik

Artı Sonsuz ailesinin hem öğretmeni hem de velisi olmak çok güzel. Tüm çalışanlara teşekkürlerimizi iletiyoruz. Başarılarınızın devamını diliyoruz.
Mehmet Alim Taşköprü

Farklı ve zor bir süreçten geçtiğimiz bu dönemde, uzaktan eğitimin başladığı günden itibaren, okulumuz bu süreci çok iyi ve profesyonelce yönetiyor. Başta Müdürümüz Serhat Bey olmak üzere sınıf öğretmenimiz Serap Hanım'a, tüm öğretmenlerimize ve idari kadroya teşekkür ediyor ve kutluyoruz. İyi ki varsınız. Saygılarımızla,
Tülay Yarkın

Pandeminin getirdiği zorlukların yanı sıra yeni bir okula geçme,yeni arkadaşlar,yeni öğretmenler ve online eğitime alışma ve uyum sürecinde bize her zaman destek olan başta Danışman öğretmenimiz Şaziye hanım,sayın müdürümüz Serhat bey ve değerli öğretmenlerimiz,idarecilerimize Keçeci ailesi olarak teşekkür ederiz,22 yıllık öğretmenlik tecrübemle böylesine güzide bir kadroyu biraraya getiren Kurucu Müdürümüzü de ayrıca tebrik ederim.
Eda Keçeci

İçinde bulunduğumuz zor dönemde eğitim hayatını aksatmadınız uzaktan eğitime hızlıca geçişi sağlayıp çok güzel bir şekilde çoçuklara özveriyle sundunuz kuruma ve tüm öğretmenlerimizede ayrıca teşekkür ederim
Zeynep volkan

Herşey için teşekkürederiz
Seda Okan Çifti

Pandeminin başladığı ilk günden beri gösterdiğiniz seri reaksiyonlar ile çocuğumuzun eğitiminde boşluk bırakmadan eğitime devam ettiğiniz için teşekkür ederiz. Bu kötü günleri gösterdiğiniz çaba ile en az kayıpla atlatmamıza yardım ettiniz. Daha güzel günler görmek umuduyla!
Neslihan Tecer

Kızlarımın pandemi koşullarında başlayan ortaokul maceralarında; sınıf öğretmenlerimizin (Şaziye Hanım & Cansu Hanım) özverili yaklaşımları sayesinde keyifli bir yarıyılı tamamladık. Sağlıklı günlerde arkadaşları ve öğretmenleri ile yüz yüze eğitime geçecek günlerin yakın olması ümidiyle, tüm akademik kadroya iç motivasyon ve disiplin sağlamadaki yetkinlikleri için gönülden teşekkür ediyoruz.
Pınar Yurdakul

Özellikle pandemi sürecinde iyi ki dediğim bir okul. Sadece eğitim anlamında değil öğretmenlerimizin çocuklara olan ilgisi için bile iyi ki artı sonsuz koleji. Yönetime, müdürümüze, Özge hocamıza ve tüm öğretmenlerimize teşekkür ederim ????
Melike Yurtseven

Artı sonsuz kolejinin eğitim ve öğretim hayatından çok memnun kaldığımızı belirtir gelecek yıllarda kuruma ve öğrencilerine başarılar dilerim. Life is Good
Hale Bekiroğlu

Kızım bu sene 4.sınıf biz eser ve arti sonsuz ailesi olarak da ALLAH NASİB ETTİĞİ sürece burdayiz sevgiler,saygılar...
Merve kosif

8.ve 6. sınıflarında 2 oğlu olan bir veliyim.Herkesin içinde bulunduğu bu pandemi sürecinde gerek uzaktan eğitimi başarıyla yürütmelerinde gerekse öğretmenlerimizin göstermiş olduğu özveriden dolayı hepsine ayrı ayrı teşekkür ederim.İyi ki sizleri tanımışız teşekkürler Artı Sonsuz ailesi ????
Funda Şenay

Oldukça zorlu bir imtihan ve sabir sürecinden geçtiğimiz bu can sıkıcı dönemde okulumuzun gösterdiği büyük çaba için çok teşekkür ederiz. Uzaktan eğitim hiç beklemediğimiz şekilde gayet etkili,proğramlı gidiyor. Olması gerekenin çok üzerinde bir çaba gösterildiği çok açık. Kesintisiz,aksamaya uğramadan ve kaliteli bir şekilde devam ettirdiği eğitim uygulamaları için sonsuz özveri ile çalışan başta sınıf öğretmenimiz ve Merve hocam olmak üzere tüm öğretmenlerimize,teknik ekiplere ve okul yöneticilerimize tesekkurlerimi sunmak isterim. Sağlıklı,güzel günlerde buluşabilmek dileğiyle...
Birgül Aydın

İçinde bulunduğumuz bu zorlu eğitim sürecini kurumunuzun çatısı altında geçirdiğimiz için çok şanslı ve mutluyuz. Başta okul müdürümüz, tüm öğretmenlerimiz ve sınıf öğretmenimize çokça teşekkür ederiz. Derslerinde yüz yüze eğitimde olduğu gibi aynı şekilde fedakarlık yapan tüm öğretmenlerimize çok şey borçluyuz... İyi ki miz oldunuz...Teşekkürler... Müge Küçükertuğrul
Müge Küçükertuğrul

Artı sonsuz koleji ile geçen 4.yılimız,hem değerli öğretmenlerimize,hemde yönetime özellikle pandemi sürecinin planlı,programlı yürütülmesi konusunda başarılarından dolayı teşekkür ederiz.
Ebru dere

Bu okulda kızımın ilk yılı ve pandemi nedeniyle yüz yüze görüşememize rağmen Müdürümüzden Öğretmenlere ve Sinif öğretmenimize çok tsk ediyorum verdikleri emekten ve sicak ilgi ve alakasından dolayı.Sorunlara karşı çözüme cabuk gitmeleri bu işi ne kadar sevdikleriyle Ve gönül verdikleriyle alakalı.Insallah okulumuz açılır ve Çocuklarımız sizleri daha iyi tanır ve dior kurarlar.Arti sonsuz ailesine tsk u borç biliriz.Boyle devam etmesi dileğiyle.Saygilar
Serkan Kasapoglu

3 yıldır devam eden süreçte Artı Sonsuz Koleji Öğretmenlerimize ve emeği geçen herkese çok teşekkür ederiz.Uzaktan eğitim sürecinde göstermiş olduğu özveri, anlayış ve ilgiden dolayı başta sınıf öğretmenimiz Ali Kolaçık, yabancı dil ögretmeni Merve içilensu,rehberlik ögretmeni Elif İyice,modern dans ögretmeni Özgür Özel,robotik kodlama Ayşe Koç, native ögretmeni Ghafar Abass ögretmenimize göstermiş oldukları ve adını sayamadığım diğer ögretmenlerimize ilği ve alakalarından dolayı teşekkür ederiz.Çocuklarımız için en iyi olan sağlıklı bir şekilde okula devam etmeleri yüz yüze egitime geçmeleri dileğiyle...sevğiler ve saygılar....
Kenan Özmen

Uzaktan eğitim başladığında kafamda soru işaretleri vardı. Verilen eğitime bizzat şahit oldum. Ancak bu kadar iyi olabilirdi. Tebrik ediyorum. Çocukları ilgisini çekme konusunda sınıf öğretmenimiz Ali bey ve tüm branş öğretmenleri çok başarılı. Okul fobisi olan ve okula gitmek istemeyen oğlum , okulunu ve öğretmenlerini çok seviyor. Pandeminin bitip okula gideceği günü sabırsızlıkla bekliyor. Verilen eğitim ve öğretimden çok memnunum. Çok teşekkürler..
Seçil Gönenç- Nedim Gönenç

Biz çok mutluyuz. Bu sene ikinci sene bizim için, umarım burada bitireceğiz. Oğlum da mutlu. Hocalar harika. Artısonsuz teşekkür ederim, harikasınız.
Ariol Veliu

2017 de kurulan 2018 de açılan Eser koleji ve şimdiki adı Arti sonsuz Eğitim kurumu Üyesi olmaktan ailecek çok mutluyuz geçen sene başlayan corana ve bu senede devam eden hastalık herkesi evlerine kapatti ama bana gore iýi de oldu Diger özel okullar bu süreçte ders yapmaz iken bizim okulumuz geçen sene den bu seneye çok güzel ellerinden geldigi kadar çok güzel bir şekilde yürüttüler halan daha öyle Öğretmenlerimizin hepsi birbirinden kıymetli ve çocuklara karşi çok ilgililer bu zor sürecte ögtetmenlerimize ve okul kurucularimiza ve okul çalışanlarına çok ama çok teşekkurlerımizi sunuyorum
MERVE KOSİF

Covid-19 sürecinde birlikte olduğumuz için kendimizi şanslı hissettik.Bu süreci sayenizde kolay atlattık.Çocuklarımıza arkadaşlarıyla,öğretmenleriyle her gün görüşmek,dersleriyle meşgul olmak çok iyi geldi.Öğretmenlerimize ve emeği geçen herkese çok teşekkür ederiz.İnşallah çok yakında güzel günlerde sağlıkla yüz yüze görüşmek dileğiyle.Sevgiler ve saygılar...
İlknur Uyanık-Eser Uyanık

Artı sonsuz ailesiyle 2. Yılımız bitmek üzere bu zorlu dönemde öğrencilerin başarısı ve akademik çalışmalarını eksiksiz yerine getirmek için büyük çaba gösteren başta müdürümüz olmak üzere sınıf öğretmenimiz cansu hn a ve tüm öğretmenlerimize teşekkür ederiz.
Reyhan Aydın

İlk senemiz bu okulda. Hocalar çok ilgili özellikle Alim hıcamız :) Sürekli bilgilendiriyorlar velileri çocuğunun durumu bu çok iyi bir şey habersiz kalmıyorsun, sorun varsa hemen dönüş yapıyorlar size. Biz memnunuz inş devam edeceğiz burda.
Natalya Sakmak

Yaşamış olduğumuz bu sıkıntılı süreçte çocuklarımız için gösterdiğiniz çabaya çok teşekkür ediyorum.
Yasemin Taylan

Değerli Artı Sonsuz Koleji Öğretmenlerimizin Pandemi sürecinde verdiği desteklerden, özverili çalışmalarından dolayı kendilerini teker teker kutlamak istedim :) Nice sağlıklı yıllara
Lütfiye Yurtvermez

Biz Artı Sonsuz ailesiyle bu sene tanıştık. Uzaktan eğitim sürecinde göstermiş olduğu özveri, anlayış ve ilgiden dolayı başta sınıf öğretmenimiz Kübra Hanım, tatlı dili ve ilgisinden dolayı öğrencilerin gönlünü fetheden Merve Hanım ve bu süreçte derslerde göstermiş olduğu samimiyetten dolayı tüm öğretmenlerimize teşekkür ediyorum. Emeğinize, yüreğinize sağlık...
Mesrure KOCA

İdeal bir eğitim öğretim için çocuğumuza hem akademik hem öğrencinin gelişimi açısından her anlamda rehber olan öğretmenlerimize önce matematik danışman öğretmenimiz Özge Öğretmene,6.sınıf fen dersinin fizik/bioloji branşlarını daha bu yaşlardan öğrencilerine sevdirerek yaşamdan örnekler vererek öğrenimi zevkli akılda tutucu hale getirerek anlatan Rıfkı Öğretmenimize, yabancı dil öğretmenlerimize ;oğlumun yeni bir dil olarak tanıştığı almancayı hızla öğrenmesine teşvik eden Özge Öğretmene,Sosyal,Türkçe,resim tüm branş öğretmenlerimize özellikle bu pandemi sürecinde biz velilere de aynı zamanda desteklerini esirgemedikleri için öğrencilerin ders katılımlarını sürekli takip ederek çocuklarımızın eğitim eksikliğinin olmaması için yoğun bir şekilde titizlikle ve profesyonel ilgi ile takip ettikleri için teşekkür ediyorum
Lamia Tuğluoğlu Dalcı

Artı sonsuz ailesine sonradan katıldık. Oğlum için zor bir dönem olacaktı. Anlayış, destek ve özveri ile sorunsuz geçirdik. Bu süreçte emeğini ve desteğini esirgemeyen başta rehber öğretmenimiz Eda Hanım ve Serhat Hocam olmak üzere tüm öğretmenlerimize teşekkür ederiz. Sevgiler????
Vildan Bahar

Pandemi döneminin başindan bu yana eğitime ve ögrencilerin her türlü ihtiyaçlarina eksiksik cevap veren çok değerli başta sinif ögr.Rifki bey olmak üzere tüm öğretmenlerimize ve okul yönetimine çok teşekķur ederim.Kizim zeynep ayni siniftaymiş gibi derslerine çalişiyor okul saatleri dişinda kizimin sorularina ivedilikle cevap veren ögretmenlerimize minnettariz iyiki sizi tercih etmişiz...
Semra Yakut

Bizim okulda ilk yılımız.Alışma sürecimize uzaktan eğitimde olsa destek oldular.Öğretmenler çok ilgili.sık sık geribildirim yapılmakta bu durumdan çok memnunuz.sınıf öğretmenimiz Eda hanım a ayrıca desteği için çok teşekkür ederiz.
Burcu Selin aydın

Geçtiğimiz bu zorlu günlerde öğretmenlerimizin fedakarlığı ve sabrı,okul idaremizin bu derece zor bir ortamda hızla ve öğrenci odaklı uygulamaları ile oluşturduğu değerler için ,artık ailemizin bir parçası gibi olan ARTI SONSUZ a sonsuz teşekkürler..
Füsun SERT

Normal dışı bir dönemden sadece öğrenciler değil öğretmenlerimiz de geçiyor ve dolayısıyla uyum sağlamak kolay değil. Ancak öğretmenlerimiz bu geçişi ve uyum sürecini bizlere en az yansıtacak şekilde geçirdi, çok teşekkür ediyoruz hepsine. İlinci dönemde de aynı şekilde çıtayı yükselterek devam edeceklerinden şüphemiz yok, beklentimiz çok yükseldi, karşılayacaklarından eminiz. Başta sınıf öğretmenimiz olmak üzere tüm öğretmenlerimize sevgiler.
Banu Sezgün Bülbül

Özellikle bu zor dönemlerde hiç keşke demediğimiz hep iyiki dediğimiz bir okuldayız. İyiki artı sonsuz ailesindeyiz.Başta danışman öğretmenimiz Burcu hanım olmak üzere tüm öğretmenlerimize minnettarız.
Melek CİVİL

1.,2.,3. ve 4. sınıftan buyana öğretmenlerimiz çocuklarımız herşeyi çok iyi öğrensinler diye en güzel şekilde çocuklarımıza bilgiler sundular ve çocuklarımız sizin sayenizde büyüyor herşey için çok teşekkür ederiz...
Pınar YAKUT

Çocuklarımızı geleceğe hazırlayan sevgili öğretmenlerime özverilerinden,fedâkarlıklarından ve hassasiyetlerinden dolayı gönülden teşekkür ediyorum.
Kağan Başaran

İlk defa karşılaştıgımız durumdan özveriyle calışan öğretmenlerimize ve okul personelimize teşekürler ederim iyili kızım sudeyi artı sonsuz oluşana gönderiyorum herkese teşekkürler
Orhan Akyol’la

Bu zorlu ortamda özveriyle dersleri işleyen, öğrencilerin motivasyonunu arttırmak için elinden geleni yapan, yetkin ve çalışkan eğitim kadrosunu kutluyorum. Emeklerinin sonuç vereceği gunler diliyorum.
İnci Aydin Çolak

Oğlum Fırat'ın severek gittiği, hem eğitim hem de sosyal aktiviteler açısından yeterli bulduğum, bütün çalışanların ilgili olduğu okul. Daha güzel günlerde devam etmek umuduyla teşekkür ederim.
Züleyha yüksekkaya

Bu zor pandemi yılında bizim sınıfımızda eğitim öğretmenlerimizin özverisi, özeni ve sevgi, anlayış dolu yaklaşımları ile eksiksiz devam etti. Çocuklarımızı uzaktan motive eden, sorularını dikkatle cevaplayan konularda hiç eksik bırakmayan sevgili öğretmenlerimize çok çok teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız...
Dilek Çağlar

İlk defa karşılaştığımız bu süreçte iyi ki artı sonsuz kolejindeyiz başta öğretmenimiz Süreyya hanım olmak üzere tüm öğretmenlerimize ve okul yöneticilerimize verdikleri destek ve özverileri için çok teşekkür ederim
Sehel Güler

Şu yasadigimiz zor donemde bizlerden ve cocuklarimizdan ilgisini ve emeklerini esirgemeyen basta mudurumuz Serhat hocam, sinif ogretmenimiz Sinem hocama ve tum ogretmenlerimize cok tesekkur ederiz. İyiki varsiniz....
Şule Çidem

Özverili, hoşgörülü,ilgili ama aynı zamanda disiplinli öğretmenlere sahip bir okul. Pandemi sürecini çok iyi yönetti. Çok memnunuz. Inşallah bu şekilde devam eder. Ictenlikle herkese tavsiye ederim. Bu kadar iyi öğretmenler tesadüfen bir araya gelemez.
BENGÜ CANTÜRK

İlk senemiz olmasına rağmen o kadar sıcak karşılandık ağırlandıkki başta Sinem hn olmak üzere tüm öğretmenlerimize sonsuz teşekkürü bir borç bilirim Pandemi süresinide çok iyi şekilde geçirdik
Gökben yazıcı

Bu zor dönemlerde öğrencilerinizden ilginizi asla eksik etmediniz tüm kadronun emeği çok hepinize teşekkür ederiz
Yasemin

7. Sınıfta okuyan oğlum ilk günden beri huzurla ve güvenle devam ettiği okulunda, aynı özveri ile pandemi sürecinde sanki okuldalar gibi disiplin ve takiple eğitimine devam etmekte.Herşey için gönülden teşekkür ederiz.Değerli öğretmenlerimize yürekten teşekkürler.
Gülay bakır

Bu zor dönemde yanımızda olduğunuz için çok mutluyuz göstermiş olduğunuz ilgi, alaka ve özverili emekleriniz için tüm değerli öğretmenlerimize çok teşekkür ediyoruz.
ERDEM AİLESİ

İçinden geçtiğimiz bu farklı dönemde, tüm özverileri için tüm öğretmenlerimize teşekkür ediyorum. Emeklerinize sağlık.
Sabiha Sarıgül

Hepimizin fazlasıyla etkilendiği özellikle çocuklarımızın psikolojik olarak kötü oldugu bu süreçte değerli öğretmenlerimizin yakın ilgisi okul idarecilerinin disiplinli calışma proğramı sayesinde daha az şekilde atlatmış durumdayız..bu süreçte çocuklarımızın yanında olan tüm öğretmenlerimize çok teşekkür ederim..seviliyorsunuz❣
Züleyha uyguç

Iki oglum da size emanetti ve en iyi şekilde sahip çıktınız. Güler yüzünüz ve her konuda ki desteginiz için cok teşekkur ederiz...
Lale Çetinkaya

“Okul sadece dört yanı duvarla çevrili, tepesinde dam olan yer değildir. Okul her yerdir. Sırasında bir orman, sırasında dağ başı. Öğrenmenin, bilginin var olduğu her yer okuldur.” Münir Özkul Yaşadigimiz pandemi döneminde ögrencilerimizle ilgilenen sorunlarımızı çözen bütün artı sonsuz okulumuzun ögretmenlerimize tesekkür ederiz iyiki varsınız.
Gülten BAYIR

İçinde bulunduğumuz bu krizi en iyi şekilde yöneten,idareye,öğretmenlerimizin hepsine emekleri,özverileri,çabalarından dolayı çok teşekkür ediyorum.Büyük oğlum Mustafa Doğan da bu okuldan yüzde birlik dilimle istediği okula girdi,içimiz rahat şimdide Yiğit İnsallah,
Sibel Özgün

Uzaktan eğitim döneminde göstermiş olduğunuz çaba ve özveri için teşekkür ederiz .
Bahar Özbaydar

fedakarca ve özveriyle çocuklarımızın egitimine katkıda bulunan başta öğretmenlerimiz olmak üzere tüm personele teşekkürler
Hatice özkaya

Değerli Artısonsuz ailemiz, İyi ki eğitim ve öğretim hayatımıza sizlerle devam ediyoruz..Emekleriniz, ilginiz, sevginiz için çok teşekkür ederiz. Bu zor dönemleri birlikte aşmaya devam ediyoruz.. 2_A ve 4_A sınıfının değerli öğretmenlerine özellikle sevgi ve minnetimi iletmek isterim. İyi ki varsınız, kavuşacağımız günlerin özlemi ile nice güzel başarılar yaşamak dileğiyle. Emeklerinize sağlık. Nuray&Muharrem Kuş
Nuray Kuş

Online ders sürecinde çok ilgili bir eğitim aldık verimli ve güzeldi bu şey ya
Hatice özkaya

Son surect online egitimler aksatilmadan, duzenli goturuldu, Oglumun 4.yili bu yil ozellikle okulun egitim konusunda disiplinli tavrini cok sevdim. Bir de yeni baslayan Matematik hocamiz Ertan Bey buyuk bir sans oldu bizler icin, cocuklari tek tek taniyip eksiklerini farketmesi, bu konuda bizzat ekstra dersler vermesi unutulmaz. Kendisine cook tesekkurler ????
Pinar akyildirim

Hem pandemi hem de LGS nedeniyle çocuklarımızı etkileyen böyle zor bir dönemde akademik ve psikolojik olarak süreci çok iyi idare eden, hep çocuklarımızın yanında olan başta sınıf öğretmenimiz Ertan Bey olmak üzere tüm öğretmenlerimize ve Artı Sonsuz ailesine sonsuz teşekkürler...
Nilay Kibaroğulları

Okul olarak bizlere şu pandemi sürecinde hiçbir aksaklık yaşatmadiniz.öğretmenlerimizin desteğini sonuna kadar hissettik.her dersimiz saatinde,kitap defter ekipmanları ile dolu dolu gecti.gercekten de iyi ki doğru tercih yapıp cocugumu size emanet etmisim dedim.hersey için çok teşekkürler
Senem erol

İlgili ve amaca odaklı öğretmenlerimiz bu zor süreçte en önemli desteğimiz ,yardımcılarımız oldu.Teşekkür ederiz .İyi ki varsınız.Sevgilerimizle... Gülcan Aral
Gülcan ARAL

Pandemi sürecinde online eğitimin ne kadar zor olduğunu düşünürsek, okulumuzun bu süreci çok profesyonelce ve iyi yönettiğini canıgönülden söyleyebilirim.Geçen yıl daha büyük kurumsal bir özel okulun sürecini de yaşamamdan dolayı bu konuda çok netim.Öğretmenlerimizin hem öğrenciye hem veliye yaklaşımı,yönetimin her konuda ki desteği ve yaklaşımı takdire şayan.Artı Sonsuz ailesi üyesi olmaktan çok memnunum.Karar vermeye çalışanlara kesinlikle tavsiye ederim.
Nadire Ertürk

İlk defa karşıkarşıya kaldığımız bu pandemi döneminde eğitimimize kaldığımız yerden hemen devam ettik. Manevi acıdan vermiş oldugunuz deatekten dolayı da çok teşekkür ederiz. Sevgiler Saygılar... Dilek Yonar
Dilek Yonar

Zor zamanlarda Desteğiniz,ilgi ve özveriniz için canı gönülden Teşekkür ediyoruz ... Güzel günlerde görüşmek dileği ile ...
Derya Ergün

Öğretmenlerimizden de, müdürümüzden de çok memnunuz. Oğlumuzu güvenle emanet ediyoruz. Ticarethaneye dönüşmemiş bir özel okul Artı Sonsuz Koleji. Pandemi sürecinde de ellerinden geldiğince en iyi şekilde eğitime devam ettiler. Hepsine teşekkür ediyoruz.
Zelal Danışman

Pandemi surecindeki ozverili calismalarinizdan oturu tum ogretmenlerimize ve idarecilerimize tesekkur ederiz emeklerinize saglik⚘⚘⚘
Aytul yildiz

Herkes için zor olan bu pandemi sürecinde eğitime hiç aksatmadan özveriyle devam eden ve desteğini esirgemeyen başta okul müdürümüz Serhat bey ve sınıf öğretmenimiz Sinem hn olmak üzere tüm öğretmenlerimize teşekkür eder, başarılarınızın devamını dileriz.
Canset Arpacı

Bu sene ilk senemiz. Hocalarimizin ilgisi ve alakasi son derece olumlu. Pandemi dönemi olmasina ragmen gayet memnunuz. Emegi gecen tum ogretmenlerimize tesekur ederim.
Ercan Sakmak

ARTI sonsuz kolejine çocuğumuzu iyi ki göndermişiz. Özellikle rehber öğretmenimiz Rıfkı Bektaş her zaman bizi bigilendirip hep yanımızda olup uzak bile olsa oğlumuz İle yakından ilgilendiği için ve tüm öğretmenlerimize, evlatlarımıza bu zor dönemde öğretmek için çırpınıp emek harcadıkları için çok çok teşekkür ederiz. Çocukların evde hareketsiz kaldığı şu dönemde Beden eğitimi öğretmeni Atilla Hocam da monitörden canla başla çocuklar biraz hareket etsinler diye verdiği uğraşılar için çok teşekkür ederiz. Başarılarınız daim olsun sizi seviyoruz...
Fatma Kalyoncu

4 yildır 2 oğlumda Arti Sonsuz yuvasında eğitim görüyor.Bugune kadar gerek sevgi gerek hoşgörü ve sabırla çocuklarımla ilgilendiginiz için sonsuzz teşekkür ediyorum
Mehtap Yıldız

Bu zor günlerde tüm öğretmenlerimiz özveri ile çocuklarımıza evde de okul sıcaklığını yaşattılar. Her anne gibi bende kızımın iyi bir eğitim alması için çabalarken, iyi ki Artı Sonsuz Kolejini seçmişim diyorum. Tüm öğretmenlerimiz o kadar iyi, o kadar profesyoneller ki çok mutluyuz. Herşey için teşekkürler iyi ki varsınız. Özverili öğretmenlerimize okul idaresine sevgi ve saygıyla...
Asuman Özgönül

Hepimizin yaşadığı bu zor ve kaygı verici dönemde eğitimi sorunsuz yaşamanın huzurunu yaşıyoruz. Çocuklarla Uzaktan yapılabilecek en iyi şekilde ilgilendiniz. Sadece ders değil her türlü soru ve sıkıntılarımızı paylaştınız ve çözümsüz kalmadı hiçbirşey. Hepinize kucak dolusu sevgiler (artı) sonsuz teşekkürler.....
Figan Demirbağ

Okulumuz öğretmenleri özellikle bu sürecte gayet başarılı. Öğrenci ve veli iletişimi sürekli sağlanıyor. Dersler belirli bir düzende işleniyor. Takip için veli paylaşımları yapılıyor. Teşekkürler. İyi çalışmalar..
Mine Can

Pandemi sürecinde her konuda üzülüp, sıkılıp, gerilirken aklıma takılmayan tek konu'' oğlum eğitimini nasıl alacak''... oldu. Öğretmenlerimiz ,yöneticilerimiz canla başla çalışarak büyük bir özveriyle, hiç eksiksiz, sorunsuz bu dönemi atlatmamızı sağladılar. Emeklerinize sağlık. Çok teşekkür ederiz.
KURTULUŞ DALDAL

Müdürümüz ve ögretmenlerimize emek ve özverili egitim anlayışları ve sevgiyle yaklaşımları için tek tek teşekkür ederim. Önümüzdeki yılda artı sonsuz ailesiyle devam edecegimiz için şimdiden heyecanlı ve mutluyuz.
Zeyneb Gökalp

Bu sene tanışmak nasip oldu ama öncelikle çocuğumun sonra benim beklentilerimi karşıladı Tesekkurler
Canan engin

Bu zor günlerde, uzaktan eğitim sürecinde, çocuklarımıza yakın ilginizle eğitim motivasyonunu yüksek tuttuğunuz için, okul müdürümüz ve güzel ekibe, değerli öğretmenlerimize sonsuz teşekkürler.
Lale Demiralay

Bu zor günlerde sorunsuz ve huzurlu bir dönem yaşadık. Öğretmenlerimize ve okul idari yönetimine ilgileri ve özverili yaklaşımları için çok teşekkür ederiz. İyi ki Artı Sonsuzdayız..
Tuğba Kadakoğlu

İyi gunde ve kotu gunde yanimizda ve bize destek olan basta sinif öğretmenimiz Kübra Hanım ve diger branş ogretmenlerimize ailem ve kendi adıma teşekkür ederim.
Arzu Fatoş Deniz

Çocuklarımızın en fazla etkilendiği, kısıtlandığı ve dolayısı ile de psikolojilerinin bozulduğu bu zorlu dönemde onlara sevgi ve hosgoru ile yaklaşan değerli öğretmenlerimize, bizlerin kaygılarını sakinlikle karşılayıp çözüm odaklı olan değerli idareye sonsuz teşekkür ederiz. Uzaktan eğitime okulumuzun ilk yılında yakalanmış olsak da cocukların her sabah disiplinli şekilde kalkarak bilgisayar basına şevkle oturmalarını sağladığınız, odadan gelen arada kahkaha seslerini bastırmadığınız için ayrıca tesekkur ederiz. Çocıklarımızı sizlere emanet ettiğimiz için içimiz çok rahat. Tüm öğretmenlerimize, okul idaresine ve tüm çalışanlara emekleri için sonsuz tesekkur ederiz. Saygı ve sevgilerimizle.. Banu Akan- Okan Avcı
Banu Akan - Okan Avcı

Uzaktan eğitim döneminde, eğitim öğretimi uzakta bırakmadığınız için hepinize teşekkür ediyoruz.
Uğur DURU

ikiz babası olarak, okulumuxdsn çok memnunuz. İlkokul 1.ci sınıfı başka bir okulda başlamış, ikinci yarıda Artısonsuz kolejine -grup halinde-transfer olmuştuk. Çok değerli ve oldukça deneyimli Sn Ali KOLAÇIK Sınıf öğretmenimiz, Gerekse Kurucu öğretmenlerimiz bizleri ve evlatlarımızı çok sıcak karşıladılar.Okulu, öğretmenlerini ve Rkafaşlarını sevdirdiler. Branş öğretmenlerimiz keza çok sevecen ve güler yüzle yaklaştılar. Bugün 2.ci sınıfın ilk yarısını bitirip karnelerini aldılar. Hele İngilizce denilince Sn Merve İÇİLENSU öğretmenimizi yere göğe koyamıyorlar, ikizler öğreniyor, biz de onlarla beraber tekrar ediyoruz. Robptik kodlama deyince Sn Ayşe KOÇ öğretmenlerinden vaz geçemiyorlar. Yaptıklarını seyredip onlara özeniyoruz. Beden eğitimi, dans ve görsel sanatlar resim, native ingilizce fen uygulamaları hangi birini saysam bilemedim. Pandemi ile birlikte, Biz evimizde kaldık, evimizin yanısıra okul olduk, iş olduk tabii ki ev olduk, ama uzaktan eğitimi çok sevdik. her gece ödevlerimizi günü gününe yaptık, öğretmenlerimize mesaj ekinde gönderdik. İkizler gidip yatıyordu. Taa ki telefona gelem mesaj sesi ile ikizler ayakta; afetin çocuklar, güzel olmuş yada Well done gibi takdir gelince , Nasıl zıplayıp çığlık attıklarını, sonra da yarın okul var bilgisayar başına geç kalmayalım diye nasıl yayağa koştuklarını görmenizi isterdim. Tek söyledikleri şey keşke okul açılsa, okula koşup öğretmenleri ve arkadaşları ile kucaklaşabilmek. Çok özlediler. Pandemi sebebiyle kucaklaşmayı şimdilik ertelediğimizi biliyorlar ama söylemekten kendilerini alamıyorlar. Kendime soruyorum; İmkan olsa ikizlerin okuduğu sıralarda oturup onlarla okumak istermiydim? Cevabım SANIRIM EVET... Sevgili Öğretmenlerimiz, Sınıf öğretmenimiz ve Tabii ki Kurucu Öğretmenimiz, İYİ Kİ VARSINIZ ÇOCUKLARIMIZI GELECEĞE HAZIRLAMAK SİZLERİN ELLERİNİZDE, bizler sizlerin yanındayız. KALIN SAĞLICAKLA...
Hüseyin Bülent ÜNAL

Bu zor dönemde okul kısmını en rahat şekilde atlatmamizi sağladınız emekleriniz için bütün okul çalışanlarına ve öğretmenlerimize teşekkür ederiz.
Ebru Beşli

3 senedir bu okuldayız oğretmenlerimiz ve okul l idaresi dört dörtlük hepsine ayrı teşekkür ederim
Gülistan Bektaş

Sevginiz,ilginiz, göstermiş olduğunuz performans için tüm kadronuza ayrı ayrı teşekkür ederiz. İyiki varsınız.
Ertaş Ailesi

Pandemi sürecini ilk günde itibaren çok güzel yürüttünüz.Öğretmenlerinizin ve çalışanlarızın güler yüzü ve ilgisi için teşekkürler.
Nurşen

Okul dört tarafı duvarlarla örülü olan yer değil tabiri;Pandemi sürecinde en iyi şekilde ancak bu kadar net anlatılabilirdi!Değerli artı sonsuz kolejleri öğretmenleri ve çalışanlarını bu başarısından dolayı tebrik ediyorum!
Erkan Yahşi

Çok değerli öğretmenlerimizin ve okul idaremizin bu yaşadığımız süreçte ortaya koydukları başarı ve özverilerini saygı ve hayranlıkla izliyorum . Çocuklarımıza gösterdikleri sonsuz sevgi ve sabır için onlara çok teşekkür ederim.iyi ki sizleri tanıdık iyi ki varsınız . Sevgi ve saygılarımla
Duygu Bayrak

Yaklaşık 4 yıldır bu eğitim kurumunda bulunmaktayım.Bu senede bi çocuğumu daha dahil ettim.oncelikle böylesi bi süreçte tüm öğretmenlerimizin gösterdiği çaba,sabir ve özveri için çok teşekkür ediyor,hepsine saygılarımı göndermek istiyorum.Burada özellikle teşekkür etmek istediğim iki öğretmenimiz var.1.sınif öğretmenimize bu zorlu sürecini bize sabrıyla,sevgisiyle ,kriz çözme becerisiyle bu günlere getirdiği için ona çok teşekkür ederim.bi diğer hocam merve hoca ingilizce hocamız iki öğrencimize o kadar şanslı biliyorumki böylesi bi hocaları olması nedeniyle,o hiç bitmeyen pozitif enerjisi öğretme çabası ve o hep gülen yüzü ıçın onada çoook teşekkür ederim...
Şükrüye çoban atayay

Öncelikle bütün öğretmenlerimize sonsuz tesekkur ediyorum uzaktan eğitimle bıle olsa çocuklarımıza öğrenci olduklarını hıssetırdıklerı için ogrencılere bir öğretmende olması gereken sabrın en son lımıtlerıne kadar kullandıkları için ve çok güzel bir yarı yıl geçirdiğimiz için bütün öğretmenlerimize ve okul yonetımınıze sonsuz tesekkurler
Nazmi Özcan

Okulun eğitiminden ilgi ve alakasından memnunuz. 5.nci sınıftaki kızımız pandemi süreci öğrenciler için kimi zaman zorlu olsada uzaktan eğitim boyunca derslere şevkle giriyor. Tüm öğretmenlerimize gösterdikleri emek ve eğitimdeki sıcak yaklaşımları için çok teşekkür ediyoruz.
Özlem Çetin-İlker Çetin

Hep beraber içinde bulunduğumuz bu zor dönemde yoğun emek ve çabaları sayesinde hiç deneyimlemediğimiz bir yöntem ile çocuklarımızı bu sürece gayet başarılı bir şekilde adapte eden öğretmenlerimize ve okulumuzun idari kadrosuna ayrı ayrı teşekkürlerimi iletmek isterim. Bir çok okulda bırakın canlı dersi, müfredat takibi bile zor yapılırken, ilk haftadan itibaren sistemin bir kez bile aksamadan, saatinde, çocukları sıkmadan, disiplin, düzen ve ciddiyet içinde devam ettiğini görmek sizlere olan inanç ve saygımı günden güne arttırmaktadır. Emekleriniz için tekrar teşekkür ederim. Sağlıklı ve güzel günlerde buluşmak dileğiyle...
Özlem ANIL

Eğitimde önemli en önemli unsurlardan biride öğrencinin okulu sevmesidir.Tuna hep sevdi,mutlu bir 4 yıl geçirdi.ozellikle pandemi sürecinde göstermiş olduğunuz çabadan dolayı tüm idare ve öğretmenlerimizi kutluyor,emeğinize sağlık diyorum.
Tülay veske

4 seneyi Artı sonsuzda geçirdik, bu sene kızımız mezun oluyor. Her sorunumuza çözüm bulundu, Serhat bey, Naim hocamız ve Buse hanımla güzel diyalog ve işbirliğimiz oldu. Kendilerine çok teşekkür ediyoruz. Yeniden 5.sınıfa gidecek bir çocuğumuz olsa yine Artı sonsuzda okumasını isterdik.
AHMET BOYBADA

İdare ve öğretmenler çok ilgili tüm Artı sonsuz çalışanlarına
Aylin Yılmaz

Bu yıl başlamamış olmamıza rağmen , uzaktan verdikleri eğitim süresince özverili anlayıslı tavırları ve destekleri icin tüm öğretmenlerimize teşekkür ederim
Şima Güldür

Zorlu ve zorunlu mesafeli eğitim sürecinde umutlarımızı canlı tutan, özverili gayretleri ve azimleri ile çocuklarımızın eğitimden soğumalarına engel olan değerli öğretmenlerimize ve yöneticilerimize teşekkür ederiz. Umarız ki hepimiz emeklerimizin karşılığını alırız ve eski düzenimize bir an önce dönebiliriz. Saygılar sevgiler.
Balıkçı Ailesi

Artı sonsuz kolejinden çok memnunum özelliklede öğretmenlerimizin ilgisinden ve güler yüzlülüklerinden çok memnunum herşey için tşkler iyiki varsınız
Çiğdem şeker

Değerli Artı Sonsuz ailesi kıymetli öğretmenleri, sevgili idareciler, ve tüm emekçiler, göstermiş olduğunuz özveri sabır Veli, öğretmen sıcaklığı için size çok teşekkür ederiz inşallah 2. Dönem sağlıklı bir şekilde çocuklarımızla sizinle ve tüm velilerimize buluşmak üzere saygılar.????
Özgül Ovacık

Bu okul öğrencisine değer verdiğini pandemi sürecinde gösterdi. Oldukça ilgili ve düşenceli yaklaşımınızdan dolayı teşekkür ederiz.

Emin Albayrak